طرح تشکیل استان اصفهان شمالی اعلام وصول شد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, استان اصفهان
علیرضا رحیمی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول طرح تشکیل استان اصفهان شمالی خبر داد. پیشتر، میرزائیان، نماینده اصفهان گفته بود: یکی از آرزو‌های مردمان کاشان و نطنز و اردستان ایجاد یک استان مستقل به عنوان استان «اصفهان شمالی» و یا «کاشان» است. او گفته بود این منطقه نزدیک به یک میلیون نفر جمعیت و ظرفیت های لازم برای استان شدن را دارد. 

  پیشتر، میرزائیان، نماینده اصفهان با اشاره به اینکه یکی از آرزو‌های مردمان کاشان و نطنز و اردستان ایجاد یک استان مستقل به عنوان استان اصفهان شمالی و یا کاشان است، گفته بود: از مسئولین وزارت کشور تقاضا داریم با توجه به ظرفیت‌های این مناطق و جمعیت قریب به یک میلیون نفر اقدام به ایجاد استان جدید کنند.

 

به گزارش ایرنا، «علیرضا رحیمی» در جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: طرح اصلاح قانون تقسیمات کشور و وظایف فرمانداران و بخشداران، طرح مشارکت مستقیم شهروندان در امور مقننه و طرح مدیریت تعارض منافع اعلام وصول شد.

 

به گفته عضو هیات رئیسه مجلس امروز همچنین سوال ملی نصرالله پژمان فر نماینده مردم مشهد از وزیر ارتباطات در مورد عدم نظارت بر سامانه های ویدئویی درخواستی- ویدئویی آی دی من اعلام وصول شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------