خط و نشان پلیس برای خودروهای شیشه دودی اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,خودروهای شیشه دودی
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: در اجرای طرح انضباط اجتماعی و برخورد با تخلفات رانندگی ، طرح برخورد با خودروهای شیشه دودی دراین استان تشدید شد. 

به گزارش فارس از البرز، سرهنگ غلامعلی شرق رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز  روز شنبه در جمع خبرنگاران از برخورد پلیس راهور این استان با خودروهای شیشه دودی خبر داد و گفت:  در اجرای این طرح وسایل نقلیه که دارای شیشه دودی باشند جز تخلفات رانندگی محسوب شده و پلیس با آنها برخورد خواهد کرد.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز  اضافه کرد: استفاده از شیشه دودی در شرایطی که مانع دید در داخل خودرو و یا مانع دید راننده شود ممنوع بوده و پلیس بدون اغماض خودروی متخلف را توقیف و تا زمان رفع این تخلف، اقدام نشود از ادامه تردد جلوگیری می شود.

 

شرق افزود: طبق قانون اگرخودرو یی دارای شیشه دودی باشد درهرشرایط آب و هوایی نتوان از فاصله سه متری سرنشینان و داخل آن را رویت کرد اعمال قانون می شود و راننده متخلف 500 هزار ریال جریمه خواهد شد.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز گفت: در اجرای این طرح با هماهنگی مراجع قضایی مقرر شده در صورت مشاهده تخلف، خودروی راننده متخلف توقیف شود و از این به بعد اجرای این طرح به صورت مستمر در استان البرز ادامه خواهد داشت.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------