فردا، آخرین مهلت برای سفر به عراق با خودروی شخصی اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, سفر به عراق
فرماندار ویژه خرمشهر گفت: زائران اربعین حسینی فقط تا فردا (15 مهرماه) اجازه دارند با خودروی شخصی به عراق سفر کنند و از این پس تردد با خودروی شخصی به کشور عراق ممنوع است. 

کوروش مودت در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با تصمیمات اتخاذشده و همچنین هماهنگی‌های انجام‌شده با طرف عراقی از 30 شهریورماه زائران اربعین حسینی اجازه داشتند تا با خودروی شخصی به عراق سفر کنند.

 

وی افزود: در حال حاضر با توجه به شرایط ترافیکی و افزایش جمعیت در کشور عراق، زائران اربعین فقط تا فردا (15مهرماه) اجازه دارند با خودروی شخصی به عراق سفر کنند و از این پس تردد با خودروی شخصی به کشور عراق ممنوع است.

 

فرماندار ویژه خرمشهر تصریح کرد: برای سفر با خودروی شخصی به عراق نیاز به هزینه و همچنین انجام تشریفات اداری است. در این زمینه زائران می‌توانند خودروهای شخصی خود را در پارکینگ مرز شلمچه قرار دهند و با آسودگی خاطر به زیارت خود بپردازند.

 

مودت با بیان اینکه هزینه یک شبانه‌روز حضور خودرو در پارکینگ 5 هزار تومان است، عنوان کرد: در حال حاضر بیش از 5 هزار خودرو در پارکینگ شلمچه قرار دارد و زائران می‌توانند خودروهای خود در این پارکینگ قرار دهند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------