کاشت ناخن حرفه ای و خدمات تخصصی ناخن در سعادت آبادکاشت ناخن,کاشت ناخن حرفه ای,کاشت ناخن تخصصی

کاشت ناخن

 

برای همه ما انسان ها بسیار مهم است که ظاهری زیبا و شیک داشته باشیم. این مسئله نه تنها به پوشش ما برمی گیرد بلکه زیبایی بدن، نقش مهمتری در این زمینه دارد. برای مثال طراحی و کاشت ناخن از جمله خدمات زیبایی است که امروزه تقریبا در اکثر سالن هایی ارائه می شوید. شما می توانید کاشت ناخن حرفه ای و خدمات تخصصی ناخن در سعادت آباد را تحت نظر متخصصین ما به کمک تجهیزات و متدهای پیشرفته و متریال درجه یک، دریافت نمایید.

 

کاشت ناخن با تیپ و فرمر

نوعی از روش های کاشت ناخن، کاشت ناخن با تیپ و فرمر و یا قرار دادن فرمر روی سطح کوتیکول است. در ابتدا کلیه روش های آماده سازی ناخن انجام گرفته و سپس فرمر روی آن قرار می گیرد. این کار نیاز به دقت بسیار زیادی دارد چرا که اگر فرد آرایشگر از دقت کافی برخوردار نباشد، فرمر به درستی در سر جای خود قرار نگرفته و ناخن ها فرم نامناسب پیدا می کنند.

 

نوعی دیگر از روش های کاشت ناخن، استفاده از تیپ ناخن است که تمامی مراحل کاشت پیش رفته و در نهایت، مواد کاشت ناخن داخل تیپ ریخته می شود. اکنون آرایشگر باید تیپ را روش سطح ناخن های شما قرار دهد.

 

کاشت پلی ژل ناخن

در صورتی که سایر مقالات سایت را با دقت بررسی کرده باشید، اکنون می دانید که یکی از روش های کاشت ناخن، استفاده از ژل و کاشت پلی ژل است. در این میان، می توان از پلی ژل استفاده نمود که در دو نوع هارد و سافت تولید می شود. مهمترین تفاوت میان پلی ژل های هارد و سافت این است که اگر چه استفاده از ژل هارد راحت تر است اما  بعد از کاشت ناخن با ژل هارد، شما نمی توانید ناخن را با استون جدا کنید بلکه به سوهان نیاز خواهد بود.

 

پلی ژل ها از نظر رنگ نیز به سه دسته تقسیم می شوند. گروهی از آن ها کاملا سفید، گروهی دیگر مات و برخی از پلی ژل ها به رنگ صورتی ملایم هستند که بسته به سلیقه شما انتخاب خواهند شد.

 

لمینت ناخن

یکی از مشکلات ناخن که در گروهی از مراجعه کنندگان خود مشاهده می کنیم، سست و شکننده بودن ناخن ها است و همین امر باعث می شود که به سراغ کاشت ناخن می روند. اما جالب است بدانید علت اینکه اکثریت تصمیم به کاشت ناخن می گیرند تا از سستی ناخن های خود فرار کنند این است که اطلاعات کافی از لمینت ناخن ندارند. در واقع ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر از فرم ناخن های خود راضی بده و تنها می خواهید استحکام آن ها را زیاد کنید، لمینت ناخن را انجام دهید.

 

در این روش، لایه ای نازک از مواد ژله ای بر روی ناخن ها قرار گرفته و در این صورت ضخامت صدف ناخن بیشتر خواهد شد. در واقع با این کار هم زیبایی ناخن ها شما حفظ شده و هم ضخامت آن ها بیشتر خواهد شد.  در روش لمینت ناخن،  این ژل با استفاده از دستگاه UV بر روی ناخن ها تثبیت خواهد شد.

 

کاشت ناخن,کاشت ناخن حرفه ای,کاشت ناخن تخصصی

روش کاشت ناخن

 

انواع پدیکور

یکی از روش هایی که به زیباسازی و اصلاح کردن ناخن های پا کمک می کند، پدیکور نام دارد. در این روش ما به کمک وسایلی که در اختیار داریم، ناخن های پا ار فرم داده و پوست های اضافی اطراف ناخن ها را حذف می کنیم. در این صورت انگشتان پای شما با ناخن های اصلاح شده، زیباتر به نظر خواهند رسید. پدیکور در چند نوع اجرا می شود که انواع پدیکور شامل:

 

1- پدیکور معمولی

ساده ترین و معمول ترین روش پدیکور، پدیکور کلاسیک است که ابتدا پا را در آب ولرم قرار داده و با سنگ پا، لایه برداری پوست های اضافی انجام می شود. سپس مرحله تمیز و اصلاح کردن ناخن ها و حذف موهای اضافی پا فرا می رسد. پس از پیرایش، اکنون مرحله آرایش ناخن با لاک است که پای شما ار بسیار زیبا خواهد کرد.

 

2- پدیکوراسپا

این روش در واقع نوع ارتقا یافته پدیکور کلاسیک است که چند اقدام اضافی در آن انجام می گیرد:

- اضافه کردن روغن های معطر به آب ولرم

- استفاده از اسکراب برای لایه برداری

- استفاده از کرم پارافین و حوله داغ

 

3- پدیکور ورزشکاران

با توجه به اینکه این روش برای ورزشکاران انجام می گیرد لذا از مواد خاصی با محتویات اکالیپتوس، نعناع و... جهت استراحت دادن به عضله ها استفاده خواهد شد. همچنین در ادامه، ماساژ درمانی نیز انجام خواهد گرفت.

 

کاشت ناخن,کاشت ناخن حرفه ای,کاشت ناخن تخصصی

انواع پدیکور

 

4- پدیکور فرانسوی

این روش یکی از جدیدترین روش های پدیکور ناخن است که همان  مراحل پدیکور کلاسیک انجام شده و منتهی در پایان، در انتهای ناخن ها یک خط سفید رسم می شود.

 

5- پدیکور شکلات

در این روش پدیکور تمامی مراحل با حضور شکلات انجام می شود. حتما برای شما نیز عجیب خواهد بود اما اگر عاشق شکلات هستید، ما به شما پدیکور شکلات ار پیشنهاد می کنیم. پاها در حوضچه شکلات قرار گرفته و با شکلات ماساژ داده می شوند. شکلات به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی شناخته شده است که بعد از پدیکور، پای شما را بسیار مرطوب و عالی خواهد کرد.  از طرفی به دلیل کافئین موجود در آن، به شما حس آرامش القا خواهد کرد.

 

6- پدیکور مارگاریتا

اساس این روش، حوضچه های لیمو ترش با نمک است که لایه بردار قوی بوده و سلول های مرده پوست را سریعا حذف می کند. در انتها، با روغن های گیاهی پا را ماساژ می دهند تا اثر اسیدی لیمو از بین رفته و پوست شاداب تر شود.

 

7- پدیکور ماهی

این روش بسیار هیجان انگیز و جالب است. در این روش در حوضچه ها، نوعی ماهی به نام دکتر ماهی در حال شنا کردن است و مسئول لایه برداری پاهای شما خواهد بود. بنابراین نیازی به سنگ پا کشیدن نیست. شما بدون درد و با یک روش عالی، پاها را تمیز می کنید.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------