اقدام زشت درویش؛ پرسپولیس پیراهن رونالدو را فاطمه حمامی نداد!رونالدو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
رونالدو به فاطمه حمامی معلول سفیدشهری دو پیراهن هدیه داد که یکی از پیراهن‌ها امضا رونالدو داشت که متاسفانه باشگاه پرسپولیس پیراهن دارای امضا را به فاطمه حمامی نداد‌.

به گزارش تسنیم، فاطمه حمامی، دختر هنرمند سفیدشهری دارای معلولیت 70 درصدی که دو نقاشی از رونالدو، ستاره تیم فوتبال النصر عربستان کشیده بود، پیش از بازی با پرسپولیس با این ستاره پرتغالی ملاقات کرد.

 

رونالدو در این ملاقات پس از ابراز خوشحالی از هدیه این معلول سفیدشهری دو پیراهن خود از تیم النصر عربستان را که یکی از آن پیراهن‌ها امضای رونالدو را داشت به فاطمه حمامی اهدا کرد، اما متاسفانه باشگاه پرسپولیس پیراهن دارای امضا رونالدو را به فاطمه حمامی نداد.

 

مرتضی حمامی، برادر فاطمه حمامی معلول 70 درصد سفیدشهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، با تایید این موضوع، اظهار داشت: متاسفانه پیراهن دارای امضا رونالدو از سوی باشگاه پرسپولیس به خواهر من داده نشد.

 

وی ضمن اشاره به ناراحتی این موضوع از سوی خواهرش افزود: اگر چه فاطمه دارای معلولیت است، اما وی شخصا با مسئولان باشگاه پرسپولیس به صورت پیامکی ارتباط برقرار کرده و خواهان عودت هدیه خود شده است.

 

باشگاه پرسپولیس: پیراهن امضا شده را امروز به فاطمه بر‌می‌گردانیم

باشگاه پرسپولیس درباره پیراهن اهدایی به «فاطمه حمامی» توضیحاتی ارائه کرد.

 

مسئولان باشگاه پرسپولیس قبل از اینکه مقدمات دیدار رونالدو با فاطمه حمامی فراهم شود با مسئولان النصر جلسه ای داشتند که دو دست لباس رونالدو از طرف تیم عربستانی به باشگاه پرسپولیس اهدا می شود.

 

زمانی که فاطمه حمامی به دیدار رونالدو رفت این بازیکن و باشگاه النصر کیتی برای اهدا همراه نداشتند و مسئولان پرسپولیس همان لباس اهدایی باشگاه النصر را برای امضا و هدیه به هنرمند معلول در اختیار رونالدو قرار دادند

 

بعد از اتمام این دیدار خانواده فاطمه حمامی کیت سورمه ای رنگ را همراه خود می برد و مسئولان پرسپولیس بعد از بازی متوجه می شوند که کیت زرد رنگ که امضای رونالدو روی آن حک شده و آن را تقدیم این هنرمند کرده جا مانده است. 

 

در تماسی که مسئولان پرسپولیس با خانواده حمامی می گیرند این موضوع را اطلاع می دهند و امروز قرار است یکی از اعضای خانواده این بانوی هنرمند در باشگاه حاضر شود تا کیت زرد رنگ را تحویل بگیرد.

 

رونالدو هیچ بحثی در مورد درمان فاطمه حمامی نکرده است

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد شایعه تماس رونالدو با باشگاه برای پرداخت هزینه‌های درمان فاطمه حمامی واکنش نشان داد.

 

از ساعتی قبل خبری در فضای رسانه ای در حال پخش شدن است مبنی بر اینکه رونالدو به مسئولان باشگاه پرسپولیس پیغام داده اگر وضعیت فاطمه حمامی هنرمند معلولی که با او دیدار داشت قابل درمان است حاضر است مخارج درمانش را بدهد.

 

در همین زمینه  آنا با مصطفی لشگری مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس صحبت کرد که وی گفت: چنین چیزی صحت ندارد و برخی بی جهت خبرسازی می کنند. تمام امور مربوط به رونالدورا یکی از مدیران النصر که از همبازیان رونالدودر پرتغال و تیم ملی این کشور بوده انجام می دهد و وقتی ما برای انجام این دیدار با او هماهنگی ها را انجام می دادیم گفت که از ۴ الی ۵ سال پیش شنیده بودند که چنین هنرمند معلولی در ایران هست که نقاشی می کشد و از مدت ها قبل نسبت به فاطمه حمامی شناخت داشتند و این از نکات جالبی بود که ما متوجه شدیم.

 

او افزود: وقتی هم که دیدار انجام شد و رونالدو این خانم هنرمند را دید و وقتی نقاشی ها را مشاهده کرد بغض کرد و منقلب شد. در هر صورت در آن مدت زمانی که این دیدار انجام شد چنین بحثی مبنی بر درمان این هنرمند انجام نشد و حتی اینکه در خبرها آمده او از عربستان پیام فرستاده هم صحت ندارد. 

 

توضیحات مدیربرنامه فاطمه حمامی

حسن قربان‌پور، مدیر برنامه فاطمه حمامی گفت: لباسی که فاطمه با آن با رونالدو عکس گرفته، کیت اول النصر بوده اما لباسی که به فاطمه داده‌اند، لباس دوم است. متاسفانه برخی از خبرگزاری‌ها شیطنت کردند. اصلا برادر فاطمه با کسی مصاحبه نکرده است؛ او یک بنا است که صبح تا شب سر کار است و هیچ خبرنگاری هم با او تماس نگرفته است اما برخی شیطنت کردند.

 

او با تاکید بر اینکه این مشکل با پیگیری طرفین حل خواهد شد، عنوان کرد: مشکل حل می‌شود و فقط یک ناهماهنگی ایجاد شده که قطعا در ساعات آینده حل می‌شود. الان قرار است یا به تهران برویم و پیراهن را بگیریم یا برایمان بفرستند.

 

قربان‌پور با اشاره به اینکه کیت دوم النصر نیز امضای رونالدو را دارد، گفت: کیتی که الان دست فاطمه است، امضا هم دارد. البته خود فاطمه می‌گوید رونالدو هر دو لباس را به من داد اما احتمالا باشگاه پرسپولیس این انتظار را دارد که لباس سرمه‌ای را بگیرد و لباس زرد را بدهد.

 

وی در پایان گفت: زمانی که خانواده فاطمه پس از ملاقات با رونالدو از تهران خارج شدند، آقای لشکری تماس گرفتند و گفتند برگردید و پیراهن اصلی را ببرید اما خانواده فاطمه سخت‌شان بوده و گفتند بعدا می‌آییم. اگر اشتباه نکنم رسانه‌های رقیب با توجه به حساسیت‌های رقابتی، برای اولین بار این خبر را منتشر کردند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------