آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,فوتبال ایران

3 سال حرف وحدیث در باره "همجنسگرایی" در فوتبال ایران/ موضوع،زنانه بود یا مردانه؟

عبدالرحمان شاه‌حسینی، رئیس پیشین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، دوشنبه با حضور در برنامه تلویزیونی «فرمول یک» مسائلی را در…


رئیس کمیته اخلاق: با هرگونه زد و بند در فوتبال برخورد می شوداخبار,اخبار ورزشی,مرتضی تورک

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تاکید کرد: با هر گونه بازی ناجوانمردانه و شائبه‌برانگیز در لیگ‌های برتر، دسته اول، دوم و سوم برخورد قاطع و قانونی صورت خواهد گرفت.

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، مرتضی تورک با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به اهمیت و حساسیت هفته‌های پایانی مسابقات فوتبال باشگاهی در لیگ‌های برتر، دسته اول، دوم و سوم و به منظور نظارت بیشتر و بهتر و پرهیز از هرگونه اتفاقات ناگوار حاشیه‌ای از جمله مسائل تبانی و تغییر در نتایج مسابقات، کمیته‌های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال با حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ نشست ویژه‌ای را در سازمان لیگ برگزار کردند.

 

وی افزود: در این جلسه تصمیمات مهمی اتخاذ و مصوب شد که به طور آشکار و نامحسوس نظارت ویژه‌ای بر مسابقات آتی فوتبال باشگاهی انجام شود. مسائل حاشیه‌ای و همچنین مسابقات به طور ویژه و فوق‌العاده از سوی سیستم‌ها و دستگاه‌های اطلاعاتی و نظارتی رصد می شود تا با هر گونه شائبه تبانی و انجام بازی ناجوانمردانه و احتمالاً تغییر در نتایج در همان روز مسابقه با تصمیم قاطع ارکان قضایی فدراسیون فوتبال برخورد قاطع و قانونی صورت گیرد.

 

تورک تصریح کرد: نکته‌ مهمی که از این جلسه می‌توانم بگویم این است تمامی تیم‌هایی که شانس صعود به دسته بالاتر را دارند یا در خطر سقوط قرار گرفته‌اند، باید مراقب باشند و از انجام هرگونه رفتار ناجوانمردانه و همچنین رفتارهایی مغایر با قانون و شائبه‌های زد و بند و تبانی و تغییر نتایج مسابقات خودداری کنند. به آنها هشدار می‌دهیم که در صورت بروز چنین تخلفاتی از طریق دستگاه‌های نظارتی و اطلاعاتی و امنیتی برخوردهای قاطع صورت خواهد گرفت.

 

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در مورد اظهارات عبدالله ویسی مبنی بر اینکه خواستار تغییر زمان بازی‌ها در لیگ یک شده بود، گفت: در این جلسه تأکید شد تمامی مسابقات طبق برنامه و زمان جدول اعلام شده در تمامی لیگ‌ها برگزار خواهد شد و هیچ‌گونه تغییری در بازی‌ها صورت نمی‌گیرد و تیم‌ها اطمینان خاطر داشته باشند همان طور که در گذشته با موارد شائبه‌برانگیز برخورد شده است در این فصل نیز چنین رفتاری انجام خواهد شد. همان طور که در لیگ دسته دوم از طریق مراجع قضایی برخوردهای قانونی و قاطع با برخی رفتارهای شائبه‌برانگیز صورت گرفت.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------