زیدان به شایعات درباره ایسکو پایان داداخبار,اخبار ورزشی,زیدان

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد که دوست دارد هافبک اسپانیایی همیشه در این تیم بماند و به شایعات درباره نخواستن این بازیکن پایان داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته بیست و سوم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار می‌گیرد. زین‌الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: فردا شاهد یک تیم خوب در زمین خواهید بود. می‌خواهیم نمایش خوبی داشته باشیم. می‌دانیم بازی سختی خواهد بود و برابر حریف خیلی خوبی قرار خواهیم گرفت.

 

سرمربی رئال مادرید درباره میزبانی احتمالی سانتیاگو برنابئو برای فینال کوپا دل ری اظهار کرد: باشگاه باید در این باره تصمیم‌گیری کند. برای من تنها بازی فردا مهم است و دیگر مسائل اهمیت ندارد.

 

زیدان افزود: تنها به کارم اهمیت می‌دهم. نمی‌توانم نظرات دیگران را متوقف کنم. می‌دانیم چه تیمی هستیم. همه چیز مطابق میل‌مان پیش نرفت. باید لحظات سخت را تحمل کرد اما تلاش و تفکر مثبت را نیز نباید فراموش کرد. می‌دانیم از چه مهره‌ها و ویژگی‌هایی برخورداریم و به همین خاطر شرایط خیلی زود تغییر خواهد کرد.

 

سرمربی فرانسوی رئال درباره دیدار چهارشنبه برابر پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا گفت: با تمام وجود بازی خواهیم کرد. هیچ کس نمی‌داند چهارشنبه چه اتفاقی خواهد افتاد. مشتاق خوب بازی کردن هستیم. تمرکزمان ابتدا روی بازی فردا است و سپس خود را برای دیدار چهارشنبه آماده خواهیم کرد.

 

او در ادامه اظهار کرد: برای من بازی کردن جذابیت دارد و بازیکنانم نیز فقط می‌خواهند بازی کنند. زمانی که توپ را در اختیار نداشته باشیم جنگنده ظاهر خواهیم شد و دفاع خواهیم کرد.  

 

در روزهای پایانی هفته جاری خبری درباره ایسکو منتشر شد و رسانه‌های اسپانیایی اعلام کردند زیدان هافبک خلاق خود را برای سال آینده نمی‌خواهد. سرمربی فرانسوی در این باره گفت: مدتی بود به من می‌گفتند چرا با بازیکنی قرارداد امضا نمی‌کنم. من به تیم و بازیکنانم تا پایان اعتماد و باور دارم. زمانی که قضیه‌ای شروع می‌شود تا سر حد مرگ از آن دفاع می‌کنم. به کاری که می‌کنم باور دارم. ایسکو را دوست دارم و می‌خواهم همیشه در مادرید باشد. نظرم هرگز تغییر نخواهد کرد. او بازیکن خوبی است و آن را نشان داده است. دروغ است که می‌گویند من ایسکو را نمی‌خواهم. شما (خبرنگاران) اکنون از من در این باره پرسیدید و من هم پاسخ‌تان را دادم تا این قضیه همین جا تمام شود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------