متن رأی کمیته تعیین وضعیت برای پرونده بلبلی/ فولاد جریمه شد، استقلال تبرئهاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
رأی کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در خصوص محمد بلبلی، بازیکن استقلال اعلام شد.

به گزارش تسنیم، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در نشست خبری امروز (سه‌شنبه) خود درباره محرومیت محمد بلبلی مهاجم تیم فوتبال استقلال گفته بود: «این بازیکن با باشگاه فولاد خوزستان قراردادی امضا کرده بود در حالی که با باشگاه سپیدرود طرف قرارداد بود. او پس از آن با باشگاه استقلال قرارداد امضا کرد که استقلالی‌ها ادعا کردند که قرارداد آنها با وجود فسخ‌نامه از سوی باشگاه سپیدرود به امضا رسیده است. تصمیمی که ما در این پرونده گرفتیم این بود که بلبلی را شش ماه محروم کنیم. در این پرونده پیچیدگی‌هایی وجود دارد. در این پرونده تخلفی صورت گرفته و از نظر ما باشگاه فولاد هم نباید با بازیکن تحت قرارداد، قرارداد جدید امضا می‌کرد.»

 

اگر چه نورشرق تنها به محرومیت بلبلی اشاره کرده، اما در آرایی که کمیته تعیین وضعیت صادر کرده، محرومیت شامل استقلال نشده و این باشگاه تبرئه شد و باشگاه فولاد 300 میلیون تومان جریمه شده است. باشگاه فولاد با توجه به اینکه بلبلی تحت قرارداد سپیدرود رشت بوده، اقدام به بستن قرارداد با این بازیکن کرده است.

 

متن رأی کمیته تعیین وضعیت برای پرونده بلبلی عیناً به شرح زیر است:

1. آقای محمد بلبلی به محرومیت از شرکت از بازی‌های رسمی به مدت 6 ماه محکوم می‌گردد.

 

2. باشگاه فولاد خوزستان محکوم به پرداخت مبلغ 3,000,000,000 ریال بابت غرامت در حق خواهان به مدت 30 روزه مقرر در بند 2 ماده 13 مقررات نقل و انتقالات و تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال مصوبه 1396 از تاریخ قطعیت دادنامه می‌گردد.

 

3. کمیته وضعیت در خصوص خسارت هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه از سوی خواهان، مواجه با تکلیفی نمی‌باشد.

 

4. کمیته وضعیت دعوای باشگاه‌های سپیدرود رشت، فولاد خوزستان علیه استقلال را مردود اعلام و قابل رسیدگی نمی‌داند.

 

5. در صورت عدم پرداخت محکوم‌به مهلت مقرر مجازات یا مجازات‌های مقرر در ماده 89 مقررات انضباطی و ماده 13 مقررات نقل و انتقالات و تعیین وضعیت مصوب 1396 نسبت به محکوم علیه اعمال خواهد شد.

 

امکان تجدید نظرخواهی

1. رأی صادره مستند به بند 2 ماده 14 آیین دادرسی کمیته وضعیت بازیکنان ظرف مهلت 7 روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدید نظرخواهی در کمیته محترم استیناف فدراسیون است.

 

2. تجدید نظرخواهی مستلزم پرداخت هزینه دادرسی مأخذ 3 درصد از محکوم‌به است.


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------