وریا: نمی توانم نسبت به مسائل مردم بی توجه باشماخبار,اخبار ورزشی,وریا غفوری
کاپیتان استقلال می‌گوید تیمش برای اجرای خواسته‌های استراماچونی نیازمند زمان است چرا که تفکرات این مربی کمتر در ایران استفاده شده است.

به گزارش خبرورزشی، استقلال بعد از سه پیروزی در لیگ و جام حذفی، اکنون آماده بازی با سایپا و چهارمین پیروزی خود است.

 

وریا غفوری، کاپیتان استقلال طی گفت‌وگویی، در آستانه این دیدار می‌گوید: برای حفظ شرایط ایده‌آل تیم نیازمند کسب نتیجه خوبی در این بازی هستیم. باید تمام تلاش خودمان را برابر یکی از تیم‌های خوب و باسابقه لیگ انجام دهیم. این پیروزی و بسته ماندن دروازه تیم نقش زیادی در موفقیت ما دارد. کاپیتان آبی‌ها درباره بهبود عملکرد این تیم با وجود پابرجا بودن مشکل گلزنی خاطرنشان کرد: استقلال در حال پوست اندازی است و تیم جوان‌تر از سال‌های گذشته شده است.

 

از سوی دیگر استراماچونی تفکرات خاص خودش را دارد که در ایران کمتر به کار رفته است. برای اینکه به روش ایده‌آل بازی کنیم، نیازمند رفع مشکلات دفاعی و هجومی هستیم. تا حدودی پیشرفت کردیم اما هنوز به طور صددرصدآماده نشدیم.

 

غفوری همواره نشان داده که نسبت به مسائل اجتماعی بی‌دغدغه نیست و به طور صریح عقایدش را بیان می‌کند. او درباره بیان نظراتش با وجود مخالفت‌ها می‌گوید: نمی‌توانم نسبت به برخی مسائل که با همه مردم در ارتباط است، بی‌توجه باشم. بهاعتقاد من، فردی که از طریق مر دم به شهرت رسیده و پشتوانه مردمی هم دارد، باید خواسته‌های مرم را هم بشنود.

 

مدافع استقلال درباره شایعه دعوت نشدن به تیم ملی به خاطر مسائل غیر فنی می گوید: سعی کردم به شایعات اهمیتی ندهم. من درصورت نیاز با کادرفنی تیم ملی در تماسم. تلاش می‌کنم با بهبود شرایط استقلال به تیم ملی برگردم.

 

غفوری درباره گلزنی برای استقلال از روی ضربه ایستگاهی گفت: در این فصل به عنوان یکی از کاشته‌زن‌های استقلال انتخاب شدم وخوشحالم که در پیروزی اخیر تیم توانستم گره کار را باز کنم. گلزنی از روی ضربه ایستگاهی لذت دوچندان دارد اما خوشحالم که در پیروزی تیم سهیم بودم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------