صعود نادال، تیم و هالپ در روز حذف آزارنکااخبار,اخبار ورزشی,نادال
تنیسور اسپانیایی و اتریشی به همراه بانوی شماره دو جهان به دور سوم رولان گاروس صعود کردند اما نایب قهرمان اپن آمریکا ۲۰۲۰ از آخرین گرند اسلم سال حذف شد.

به گزارش ایسنا، دور دوم تنیس رولان گاروس که چهارشنبه آغاز شد با اتفاق های مهمی همراه بود. پس از انصراف سرنا ویلیامز از بازی برابر پیرونکووا به خاطر مشکل جسمانی، ویکتوریا آزارنکا هم از آخرین گرند اسلم خداحافظی زودهنگامی داشت. تنیسور اهل بلاروس که به تازگی نایب قهرمانی در اپن آمریکا را به دست آورده بود با نتیجه ۲ بر صفر از شمیدلووا شکست خورد. او هر دو ست را ۶ بر ۲ واگذار کرد. 

 

سیمونا هالپ، بخت نخست قهرمانی به راحتی بگو را ۲ بر صفر مغلوب کرد. تنیسور رومانیایی در ست نخست هموطنش را ۶ بر ۳ شکست داد و در ست دوم ۶ بر ۴ پیروز شد. 

 

کیکی برتنس به سختی توانست ارانی را شکست دهد و با پیروزی ۲ بر یک راهی دور سوم شود. اسویتولینا، شانس سوم قهرمانی با نتیجه مشابه ساراسوئای مکزیکی را شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد.

 

در بخش مردان رافائل نادال توانست مک دونالدو را ۳ بر صفر شکست دهد. مرد شماره دو جهان در ست نخست ۶ بر یک پیروز شد و در ادامه ۶ بر صفر حریف آمریکایی اش را مغلوب کرد. او ست سوم را با نتیجه ۶ بر ۳ به نفع خود اختصاص داد. 

 

دومینیک تیم هم به راحتی جک ساک را ۳ بر صفر شکست داد. قهرمان اپن آمریکا ۲۰۲۰ در ست اول ۶ بر یک پیروز شد و ست دوم را با نتیجه ۶ بر یک به نفع خود پایان داد. در ست سوم بازی نزدیکی در جریان بود که در نهایت تنیسور اتریشی ۷ بر ۶ پیروز شد. 

 

الکساندر زورف برای غلبه بر اربر به زحمت افتاد و ۳ بر ۲ پیروز شد. تنیسور آلمانی ست اول را با نتیجه ۶ بر واگذار کرد اما در ادامه ۶ بر ۴ و ۷ بر ۶ پیروز شد. مرد شماره هفت جهان در ست چهارم ۶ بر ۴ مغلوب شد. او توانست ست پایانی را با نتیجه ۶ بر ۴ به نفع خود پایان دهد تا به دور سوم صعود کند. 

 

استن واورینکا، دیگو شوارتسمن، کسپر رود و فریتس هم با پیروزی برابر حریفانشان به دور بعد راه یافتند. 

 

حذف کی نیشکوری و جان ایزنر از اتفاق های مهم بخش مردان در این روز بود. 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------