112 تست مثبت کرونا در فوتبال انگلیساخبار,اخبار ورزشی
112 مورد جدید تست کرونا در فوتبال باشگاهی انگلیس مثبت اعلام شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از اسکای اسپورت، EFL این هفته 112 آزمایش مثبت را از برنامه تست استراتژیک کرونا در سراسر لیگ گزارش داد. در این برنامه آزمایشی 3507 بازیکن و کارکنان 66 باشگاه تحت پوشش اتحادیه فوتبال انگلیس حضور داشتند که آخر هفته درگیر جام حذفی یا مسابقات لیگ هستند.

 

 شش باشگاهی که در آن حضور نداشتند قبل از مسابقات بعدی لیگ آزمایش می‌شوند. در حالیکه تقریباً یک سوم از تست‌های مثبت فقط در سه باشگاه متمرکز شدهاند، قابل درک است که میانگین اکثر باشگاه‌ها یک یا دو مورد است.

 

EFL از هفته آینده به آزمایش منظم دو بار در هفته بیماری کووید-19 می‌رسد که توسط انجمن فوتبالیست‌های حرفه‌ای تأمین می‌شود. مشاوران پزشکی EFL، دکتر ریچارد هیگینز و دکتر ساب هشیس باسو افزودند: "نتایج امروز سرعت فعلی گسترش ویروس جدید Covid-19 را نشان می‌دهد اما تعداد کم گزارش شده در اکثر قریب به اتفاق باشگاه‌ها به معنای این است که ما همچنان اطمینان داریم پروتکل‌های در نظر گرفته شده در برابر گسترش بیماری تاثیرگذار است. توصیه‌های پزشکی همچنان تاکید می‌کند که پیروی از این پروتکل‌ها موفق‌ترین راه برای کاهش در برابر شیوع عفونت است."

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------