خبر خوش برای استقلالی‌ها/ موافقت وزیر ورزش با با حضور مربی ایتالیایی در تهراننصرالله عبداللهی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: امروز خوشبختانه وزیر ورزش با حضور مربی ایتالیایی در تهران موافقت کرده که وی به تهران بیاید.

به گزارش خبرورزشی، نصرالله عبداللهی در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: همه وضع استقلال بی پولی است و اوضاع تیم ما خیلی خراب است. استقلال همیشه مشکل مالی داشته اما هیچوقت شرایط اینقدر بد نبوده است.

 

وی افزود: عاقبت این تیم بد است. اسپانسر به تعهدات خود عمل کرده و حتی بیشتر پرداخت کرده است. حتی از جاهایی هم که قدیم از طرف هواداران پول گرفتیم ولی خیلی از بازیکنان نیمی از مطالبات خود را دریافت نکردند و مشکلات دیگری هم داریم.

 

سرپرست تیم استقلال ادامه داد: مجیدی خیلی اصرار داشت مربی ایتالیایی به تهران بیاید چون این مربی رزومه درخشانی دارد و سالها مربی تیم ملی ایتالیا بوده اما تا امروز با شرایط او موافقت نشده تا اینکه امروز خوشبختانه ظاهرا آقای وزیر با حضور این مربی موافقت کرده که این مربی به تهران بیاید و کار او انجام شود.

 

عبداللهی تاکید کرد: قرار است وی برای این فصل به تهران بیاید و امروز به ما اطلاع دادند که این مربی می تواند راهی تهران شود. این مربی فقط نیاز به پول دارد که وارد تهران شود.

 

وی در خصوص اینکه چرا مشکلات استقلال تمام نمی شود عنوان کرد: دولت باید کمک کند. چطور قوانین هند و پنالتی را از خارجی ها می گیریم، باید قوانین درآمدزایی و کمک را هم از کشورهای خارجی یاد بگیریم. این دو تیم هوادار دارند و امروز هواداران استقلال ناراحت بودند که به مجلس رفتند.

 

سرپرست تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: زمانی که یک مدیر قرارداد می بندد باید ببینم چگونه پیش می روند حتی قرارداد کارگزار هم توسط مدیران بالادستی نظارت می شود. مدیران دولت می دانند این ۲ باشگاه چه هزینه هایی دارند. کارگزار ما امسال هزینه ها را متقبل شده و چیزی کم نگذاشته است. خواهش من از وزیر ورزش این است که به یک شکل برای ما پول فراهم کند. بازیکنان ما پول زیادی نگرفته اند و حتما بالادستی ها راهی دارند که مشکل را حل کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی