سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا: از نمایش بازیکنان ایران شگفت زده نشدم/ عطایی: اتفاق خاصی رخ نداده استوالیبال ایران و آمریکا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا گفت: اصلا از نمایش بازیکنان ایران شگفت زده نشدم چون چند ویدیو از آن‌ها دیده و از کیفیت آن‌ها به وجد آمده بودم.

به گزارش تسنیم، جان اسپراو پس از بازی برابر تیم ایران و شکست سه بر صفر تیمش اظهار داشت: آن‌گونه که امیدوار بودیم بازی را شروع نکردیم. اما در ست‌های دوم و سوم عملکرد بهتری داشتیم.

 

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا افزود: نمایش پایاپایی در ست‌های دوم و سوم مقابل ایران داشتیم اما در بعضی از رالی‌های آخر ست‌ها اشتباهاتی را مرتکب شدیم و نتوانستیم حتی در یکی از این ست‌ها پیروز شویم و در نهایت نتیجه بازی را واگذار کردیم.

 

وی خاطرنشان کرد: ایران عالی بازی کرد. ما مثل سایر دیدارهای این تورنمنت سرحال نبودیم. عملکرد خوبی نداشتیم و نتوانستیم دریافت‌های خوبی داشته باشیم. ایران بسیار خوب بازی کرد و امشب مستحق پیروزی بود. اصلا از نمایش بازیکنان ایران شگفت زده نشدم. چرا که چند ویدیو از آن‌ها دیده و از کیفیت آن‌ها به وجد آمده بودم.

 

***

 

عطایی: اتفاق خاصی رخ نداده است/ فشار زیادی را تحمل کردیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: اتفاق خاصی رخ نداده و یکی از بازی‌هایی را که باید انجام می‌دادیم و به موفقیت می‌رسیدیم را پشت سر گذاشتیم.

 

والیبال ایران و آمریکا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

بهروز عطایی پس از پیروزی تیمش برابر آمریکا در لیگ ملت‌های 2022 اظهار داشت: خدا را شاکریم که بازیکنان مزد تلاش‌شان را گرفتند. بعد از چند باخت، فشار زیادی را تحمل کردیم که این موضوع به دلیل تجربه کم بازیکنان بود.

 

وی افزود: امروز بازیکنان توانستند کیفیت خوبی را از خودشان نشان دهند و در شرایط سخت موفق شدند. البته اتفاق خاصی رخ نداده به هر حال مسابقات طولانی و سخت است و یکی از بازی‌هایی را که باید انجام می‌دادیم و به موفقیت می‌رسیدیم را پشت سر گذاشتیم.

 

عطایی در پایان خاطرنشان کرد: خوشحالم که پیروز شدیم و مردم خوشحال شدند. امیدوارم مسیر برای ایران هموارتر شود و بازیکنان عملکردی را نشان دهند که در نهایت موجب شادی مردم شود.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------