اوج تبانی در انگلیس: زمین بخور، گل بزنن!تبانی فوتبال در جام حذفی انگلیس،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تیم ناتس کانتی از لیگ دو انگلیس در بازی جام حذفی مقابل شروزبری تاون به طرز عجیبی 3 گل مشکوک دریافت کرد.

به گزارش ورزش سه، بدشانسی برای بازیکنان فوتبال یک اتفاق کاملا طبیعی است اما رقم خوردن برخی اشتباهات در مستطیل سبز رنگ و بوی تبانی دارد.

 

اتفاقی که روز جمعه در بازی ناتس کانتی افتاد حتی بدتر از یک تبانی بود. بازیکنان یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های جهان در بازی جام حذفی با شروزبری تاون نمایش عجیبی داشتند.

 

ناتس کانتی، تیم رده ششمی لیگ دوی انگلیس، در دور سوم مسابقات جام حذفی باشگاه‌های انگلیس در خانه مقابل شروزبری تاون بازی کرد. شروزبری به عنوان تیم رده دوازدهمی از لیگ یک شانس بالایی برای کسب برد در این بازی داشت ولی اتفاقات بازی اصلا طبیعی نبود.

 

بازیکنان ناتس کانتی اشتباهات زیادی مرتکب شدند. تمامی گل‌های شروزبری تاون توسط رایان بومن به ثمر رسید. روی صحنه گل اول مدافع خیلی عجیب به زمین می‌افتد و پس از پاس عرضی روی شیرجه نمایشی دروازه‌بان گل به ثمر می‌رسد.

 

روی صحنه گل دوم بومن درون محوطه جریمه با پاس به عقب مدافع حریف با ضربه سر، به توپ می‌رسد و بدون دخالت مدافع نزدیکش و همینطور شیرجه نزدن دروازه‌بان، دروازه را باز می‌کند.

 

روی صحنه گل سوم هم اشتباهات خط دفاعی بسیار مشکوک بود. آخرین مدافع ناتس کانتی به بازیکن حریف اجازه می‌دهد که توپ را به راحتی از او بگیرد و به بومن پاس بدهد تا او هت‌تریک کند.

 

گفته می‌شود بر اساس اتفاقات شک برانگیز این بازی، اتحادیه فوتبال انگلیس تحقیقات روی پرونده‌ای برای بررسی احتمال تبانی‌‌ در این بازی را آغاز کرده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------