کناره‌گیری خداداد عزیزی از کادر فنی تیم ملیخداداد عزیزی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مشاور تیم ملی از ادامه همکاری با تیم ملی انصراف داد.

به گزارش ایسنا، خداداد عزیزی که چندی پیش به‌عنوان مشاور و عضو کادر فنی تیم ملی انتخاب شده بود، تصمیم به قطع همکاری با تیم ملی گرفت.

 

مشاور تیم ملی به دلیل یکسری مسائل شخصی از ادامه همکاری با تیم ملی انصراف داد.

 

دلیل کناره‌گیری عزیزی از تیم ملی چیست؟

خداداد عزیزی که روز 2 شهریور همراه با هومن افاضلی به عنوان مشاوران فنی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به کادرفنی این تیم اضافه شده بود، امروز اعلام کرد قصد کناره‌گیری از تیم ملی را دارد و البته قطعی شدن این موضوع را به اعلام نظر امیر قلعه‌نویی موکول کرده است.

 

هرچند عزیزی دلایل شخصی را عامل این تصمیم خود عنوان کرده اما باید دید آیا قرارداد نداشتن با فدراسیون فوتبال 103 روز پس از آغاز همکاری در این تصمیم دخیل بوده و مشاور فنی تیم ملی قصد دارد با اعلام این خبر  شرایطی را فراهم کند که تکلیفش از این لحاظ مشخص شود؟

 

غزال تیزپای ملبورن از زمان آغاز همکاری با تیم ملی ارتباط خوبی با بازیکنان و اعضای کادرفنی داشته است اما شنیده می‌شود یکی دیگر از مسائلی که شاید در تصمیم او تاثیر گذاشته این است که انتظار دارد پس از حضور در 3 اردوی اخیر تیم ملی وظایف بیشتری به او در تیم ملی واگذار شود‌.

 

عزیزی پس از کناره‌گیری از تیم ملی: حالم خوب نیست اما با قلعه‌نویی تعارف دارم
خداداد عزیزی در گفت و گو با فارس، درمورد کناره‌گیری‌اش از سمت مشاور فنی تیم ملی فوتبال کشورمان، اظهار داشت: من این تصمیم را گرفته‌ام اما باید با قلعه‌نویی هم صحبت کرده و نظر او را جویا شوم. نظر سرمربی تیم ملی هم شرط است.

 

وی درمورد دلیل این تصمیم خود، عنوان کرد: واقعیت این است به دلیل برخی مسائل شخصی خیلی حالم خوب نیست.

 

مشاور فنی تیم ملی درخصوص اینکه آیا اتفاقی در مجموعه تیم ملی افتاده که سبب این تصمیم شده است، توضیح داد: خیر. بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم ملی بسیار به من محبت دارند و ارتباط بسیار خوبی با آنها دارم. از تک تک آنها می‌توانید بپرسید که در کنار حفظ احترام، با هم شوخی می‌کنیم زیرا بسیار بچه‌های خوب و بامعرفتی هستند. برخی مسائل شخصی که مربوط به خودم است در این تصمیم‌گیری تاثیر گذاشت.

 

عزیزی درپاسخ به این سوال که آیا قرارداد نداشتن با فدراسیون فوتبال در تصمیمش تاثیر نگذاشته است، توضیح داد: از روز اول که به تیم ملی آمدم، اصلا بحث قرارداد مدنظر من نبود. امیر قلعه‌نویی به من زنگ زد و خواست در کنار تیم باشم. همین الان نیز اگر با نظر من مخالفت کند، باید با هم صحبت کنیم زیرا احترام بسیار زیادی برای او قائل هستم اما ظاهرا برخی پیشکسوتان و دوستان خودم خوششان نمی‌‍‍‌آید من در تیم ملی باشم. برخی از قلعه‌نویی خوششان نمی‌آید و حتی به من گفتند چرا با او کار کردی اما من تصمیم گرفتم به جایی بروم که حالم در آن خوب است. به همین دلیل پیشنهاد سرمربی تیم ملی را قبول کردم. از روزی هم که کارم را شروع کردم، حالم در تیم خیلی خوب بود اما الان شرایط خوبی ندارم.

 

وی درمورد اینکه مهدی تاج، رئیس و مهدی نبی، نایب رئیس فدراسیون نیز از حضور او در تیم ملی استقبال کردند، گفت: آیا نباید این کار را انجام می‌‌دادند؟

 

مشاور تیم ملی درپاسخ به این سوال که آیا مسائلی در این تیم به  وجود آمده که در تصمیم‌گیری‌اش تاثیر گذاشته باشد، عنوان کرد: این یک تصمیم شخصی است. سایر مسائل را رها کنید.

 

عزیزی درپاسخ به این سوال که در صورت مخالفت قلعه‌نویی آیا حاضر به ادامه همکاری با این تیم در آستانه جام ملت‌های آسیا است، عنوان کرد: من با قلعه‌نویی تعارف دارم! هرچند آدم اهل تعارفی نیستم. امیدوارم بتوانم او را قانع کنم که اگر در تیم ملی نباشم راحت‌تر هستم و خودم اینگونه راحت‌تر هستم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------