X

آخرین اخبار ورزشی


ترابوزان اسپور ترکیه,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

جانشین مدافع ایرانی ترابوزان از تورینو ایتالیا می‌آید؟ | اوباما جایگزین یک استقلالی می‌شود

باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه مذاکراتی برای جذب مدافع تیم تورینو ایتالیا انجام داده‌ است. به گزارش مهر، «نیکولو چیرا» خبرنگار…

معرفی مجله‌ی‌ دوچرخه و طبیعت، رسانه‌ی رسمی دوچرخه‌سواریدوچرخه‌سواری,مقالات علمی دوچرخه سواری

مقالات علمی دوچرخه‌سواری

 

مرجع آموزش، فناوری، راهنمای خرید، بررسی و مقالات علمی دوچرخه سواری

امروزه با تغییر سبک زندگی انسان و گستردگی زندگی شهری، بیش از هر زمانی معضلات این سبک زندگی گریبان‌گیر ساکنان زمین شده است. معضلاتی نظیر عدم تحرک فیزیکی، چاقی، بسیاری از بیماری‌های قلبی و عروقی، گوارشی، روانی و بسیاری مشکلات دیگر... همچنین سرعت بالای بشر در استفاده از منابع تجدیدناپذیر زمین که بحران‌هایی جدی برای ساکنان آن ایجاد کرده است، باعث نابودی 60 درصد از جنگل‌ها، محیط زیست و ساکنان دیگر کره‌ی زمین از جمله پستانداران، پرندگان و آبزیان شده است.

 

در این میان بیش از پیش، داشتن سبک زندگی سالم برای سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی انسان احساس می‌شود. یکی از مهم‌ترین روش‌هایی که در کشورهای پیشرو و توسعه‌یافته ارائه می‌شود واردکردن دوچرخه‌سواری به زندگی روزانه‌ی شهروندان است. با دوچرخه‌سواری برای ترددهای روزانه، آلودگیِ هوایی که به دلیل استفاده از وسایل نقلیه‌ی موتوری تولید می‌شود به صفر می‌رسد و تحرک فیزیکی و بالارفتن متابولیسم بدن، باعث رفع بسیاری از بیماری‌هایی که ناشی از عدم تحرک است می‌شود. همچنین دوچرخه‌سواری صدها فایده‌ی چشم‌گیر و اساسی دیگر به همراه دارد. موارد ذکرشده بخش کوچکی از دلایل بی‌شماری است که باعث شده است کشورهای توسعه‌یافته در چند دهه‌ی گذشته دوچرخه‌سواری را به سبک زندگی شهروندان اضافه کنند و همچنین شهرداری تهران با آگاهی از این موضوع از سالیان گذشته، برنامه‌هایی جدی را در سطح شهر تهران اجرا کرده است.

 

در این میان آموزش‌های دوچرخه‌سواری و انتقال آگاهی یکی از نیازهای اساسی این حوزه است و «مجله‌ی دوچرخه و طبیعت» به عنوان منبع مرجع و رسمی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از بدو تأسیس و راه‌اندازی، صدها آموزش، نقدوبررسی و همچنین تحلیل‌های اقتصادی را در اختیار فعالان این حوزه قرار داده است و در سرفصل‌هایی تفکیک‌شده و کاملاً کاربردی، آموزش‌ها، تحلیل‌ها و  نقد و بررسی‌های علمی‌ای را ارائه کرده است.

 

با واردشدن به وب‌سایت مجله‌ی دوچرخه می‌توانید به منبعی ارزشمند از آموزش‌ها، نقدوبررسی‌ها و همچنین راهنمای خرید دوچرخه و هر اطلاعاتی که برای شروع دوچرخه‌سواری و ادامه‌ی آن نیاز دارید دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید نسخه‌های PDF  مجله دوچرخه و طبیعت را به‌صورت رایگان دانلود و مطالعه نمایید.

 

از سرفصل‌های مهم در مجله‌ی دوچرخه و طبیعت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

• مجموعه‌ای از مقاله‌های تحلیل و نقد و بررسی فرهنگی، تجاری و اقتصادی

• مجموعه‌ای از آموزش‌های راهنمای خرید دوچرخه

• مجموعه‌ای از آموزش‌های پزشکی و جلوگیری از آسیب‌ها در دوچرخه‌سواری

• مجموعه‌ای از آموزش‌های متناسب با سایز دوچرخه

• مجموعه‌ای از آموزش‌های تمرین‌های دوچرخه‌سواری

• مجموعه‌ای از آموزش‌های دوچرخه‌سواری شهری و افراد مبتدی

• مجموعه‌ای از آموزش‌ها در جهت تغذیه‌ی صحیح برای دوچرخه‌سواری

• مجموعه‌ای از آموزش‌های سرویس و نگهداری دوچرخه

 

همچنین به صدها آموزش کاملاً کاربردی و مقالات علمی در خصوص دوچرخه و دوچرخه سواری در سرفصل‌های تفکیک‌شده دسترسی خواهید داشت.

 

ورود به وب سایت مجله‌ی دوچرخه و طبیعت:

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------