آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار اتسقلال و سایپا

استقلال مقابل سایپا شکست خورد/ عکس دو بازیکن پیشکسوت پرسپولیسی درگیر کرونا روی پیراهن دو بازیکن استقلال

تیم فوتبال استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران برابر تیم سایپا تن به شکست داد. آبی‌های پایتخت که روند رو به رشدی…


مترجم اسراماچونی: سرمربی برای بازگشت زمانی تعیین نکرد/حمله علی کریمی به خطیراخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
مترجم استراماچونی گفت:‌ برای بازگشت به ایران استراماچونی زمانی تعیین نکرد.

به گزارش فارس، یونس دانشیار پس از شکست استقلال مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت:‌ فقط ناراحت از این نتیجه ناعادلانه هستیم. 

 

وی در مورد اینکه آیا با امروز با استراماچونی در ارتباط بودید، گفت: بله، امروز برای ترکیب با او در ارتباط بودیم. 

 

دانشیار در مورد وضعیت استراماچونی عنوان کرد: آن چیزی که صحبت کرده بودند اتفاق افتاد و باشگاه در مسیری که می‌خواست به توافق رسید.

 

مترجم استراماچونی در مورد اینکه آیا او فردا به ایران می‌آید یا خیر، تصریح کرد: زمانی را تعیین نکردند.

 

همدانی: استراماچونی تا قبل از بازی با سپاهان می‌آید/ فعلاً با تیم امید همکاری نمی‌کنیم

 

سرپرست تیم استقلال گفت: فکر می‌کنم استراماچونی قبل از بازی با سپاهان در تمرینات استقلال حاضر شود.

 

ستار همدانی در خصوص باخت امروز استقلال مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: فشار روانی روی تیم بالا بود و با وجود اینکه بازیکنان تلاش زیادی کردند اما شرایط خوبی رقم نخورد. وضعیت مربی تیم مشخص نیست و بین بازیکنان هماهنگی خیلی خوبی وجود ندارد. خود من هم از دیروز به استقلال اضافه شدم. تلاش می‌کنیم مشکلات را بررسی کرده و آنها را حل کنیم. امیدوارم شرایط استقلال بهتر از این شود.

 

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود استراماچونی برای بازی با سپاهان به تهران می‌آید، افزود: این خبر را آقای خلیل‌زاده قبل از بازی اعلام کرد و امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد هر چند که من از فرایند کار خبر ندارم. 

 

همدانی در مورد اینکه امروز استقلال آن تیم همیشگی نبود افزود: با این مسأله مخالفم چرا که بازیکنان استقلال از نظر فنی عملکرد خوبی داشتند اما تمرکز لازم وجود نداشت. من قصد ندارم وارد مباحث فنی شوم اما به خاطر مشکلات، بازیکنان تمرکز نداشتند. 

 

سرپرست تیم استقلال در خصوص اینکه قهرمانی برای این تیم از دست رفته، تصریح کرد: هنوز راه درازی در پیش است و اتفاقاً هر تیمی که صدرنشین باشد فشار بیشتری را تحمل می‌کند. 

 

وی در خصوص اینکه استقلال از سه بازی اخیر خود ۵ امتیاز از دست داده گفت: به هر حال این شرایط پیش می‌آید اما بازیکنان سنگ تمام گذاشتند. 

 

همدانی در خصوص اینکه تعویض‌های استقلال به دستور چه کسی انجام می‌شد، اظهار داشت: به صورت گروهی و با مشورت این کارها انجام شد اما قرار نیست که شما همه برنامه‌های ما را ببینید.

 

سرپرست تیم استقلال در خصوص بازی این تیم مقابل سپاهان در جام حذفی تصریح کرد: این بازی برای ما بسیار حساس است چرا که رقابت در جام حذفی کار را سخت می‌کند. بازی در جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد و قهرمانی در این تورنمنت یکی از اهداف ما است. امیدوارم از فردا اتفاقات خوبی رخ بدهد. بین بازیکنان همدلی وجود دارد اما من از دیروز سعی کردم این همدلی را بیشتر از قبل کنم. مشکلات وجود دارد اما همه باید همکاری کنیم تا این مشکلات برطرف شود.

 

وی در پاسخ به این سؤال که اتفاقات خوب که از آن صحبت کردید بازگشت استراماچونی به ایران است؟ گفت: فکر می‌کنم یکی از این موارد همین است و قرار است او قبل از بازی با سپاهان به تمرینات بیاید. 

 

همدانی در خصوص همکاری تیم استقلال با تیم امید خاطرنشان کرد: شرایط ما حساس است و همه مکاتبات را در این خصوص انجام دادیم. شاید الان نتوانیم با تیم امید همکاری کنیم اما در ادامه حتماً همه جوره همکاری خواهیم کرد.

 

کریمی: آقایی که با استراماچونی قرارداد بست دنبال جمع کردن فالوور بود/ او برگردد بازیکنان استقلال دیگر نیستند

 

بازیکن تیم استقلال، گفت: آقایی که نمی‌خواهم اسمش را بیاورم سعی می‌کرد استقلال را نابود کند حالا هم ول‌کن نیست.

 

علی کریمی پس از برتری ۲ بر یک تیم ماشین‌سازی مقابل آبی‌پوشان پایتخت در پاسخ به این سؤال که استقلال امروز بدون سرمربی، بدون سرپرست و مدیرعامل بازی را واگذار کرد، نظر شما در مورد بازی چیست،‌اظهار داشت: در مورد بازی که فکر می‌کنم محق شکست نبودیم، روزی که باید بازی را با نتیجه می‌بردیم شکست خوردیم، ما دو ضدحمله داشتیم که اشتباه کردیم و بازی را باختیم و می‌توانستیم با موقعیت‌هایی که خلق کردیم با ۳ گل برنده شویم. 

 

وی افزود: این اتفاقاتی که امروز رخ می‌دهد مسبب آن مدیریت وقت باشگاه است آن آقایی که کلی ادا در می‌آورد و با استراماچونی قرارداد می‌بست کجاست؟ در این زمان مهم که سرمربی می‌رود این آقا کجاست؟ این چه قراردادی است که بسته بود؟ آن آقا سعی می‌کرد که استقلال را نابود کند، اسمش را نمی‌آورم همه می‌دانید.

 

کریمی در ادامه خاطرنشان کرد: این آقا آخر فصل گذشته سعی کرد تفرقه بین بازیکنان بیندازد تا همه چیز را به هم بزند. او حالا هم ول کن نیست. بدون هیچ رزومه‌ای آمد باشگاه و هر کاری که می‌خواست انجام داد، الان ول‌کن نیست. او به دنبال جمع کردن فالوور بود. آقا ول کن برو.  من یک چیزی می‌گویم و این حرف همه ما است، اولین روزی که دوباره وارد باشگاه شود من نیستم، قطعاً مابقی بچه‌ها هم نیستند، او هیچ کار مثبتی نکرد و به اندازه کافی کارهای منفی کرده که نمی‌خواهم بگویم. 

 

بازیکن تیم استقلال در مورد خلیل‌زاده اظهار داشت: از وقتی خلیل‌زاده آمده حس کردم او تلاش می‌کند،‌ مسؤولیت مهم را قبول کرده و تلاش می‌کند مشکل بازیکنان و کادر فنی را حل کند. یک چیز خیلی مهم است امروز و هفته‌ای که گذشت خیلی خوب بازی کردیم و بردیم. امروز باختیم و خیلی مهم است. حالا باید دوباره بلند شویم و در ادامه فصل مثل سه ماه گذشته نتیجه بگیریم،‌فوتبال بازی کنیم و با همین شرایط ادامه دهیم.

 

کریمی در پاسخ به این سؤال که شرایط تیم نه خوب است و نه بد، برای بازی بعدی چه برنامه‌ای دارید،‌گفت: سعی می‌کنیم طی یکی، دو روز آینده با اینکه امتیاز نگرفته‌ایم تمام تمرکزمان را برای بازی بعدی بگذاریم، بحث جام حذفی و جام خیلی مهم است، من یک چیزی به هواداران باید بگویم حمایت آنها برای تیم استقلال خیلی مهم است. نبود سرمربی مهم است اما هواداران باید تیم را حمایت کنند.

 

دانشگر: نبود سرمربی هیچ تاثیری نداشت/ مهم استقلال است

 

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: نبود سرمربی هیچ تاثیری نداشت، مهم تیم استقلال است و چیز دیگری مهم نیست.

 

 محمد دانشگر بازیکن تیم استقلال بعد از شکست استقلال مقابل ماشین سازی تبریز، در پاسخ به این سوال که آیا نبود سرمربی تاثیر دارد، اظهار داشت: نه هیچ تاثیری نداشت. ما بازیکنان بازی می‌کنیم. ما مگر بد بازی می‌کنیم؟

 

وی افزود: به نظرم ما امروز بد بازی نکردیم، ما خوب بازی می‌کنیم. مهم تیم استقلال است و چیز دیگری مهم نیست.

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------