بیانیه جنجالی باشگاه سپاهان خطاب به استقلالی ها/ واکنش سرپرست استقلالاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
در یک اقدام جنجالی، روابط عمومی باشگاه سپاهان متنی را خطاب به هواداران استقلال منتشر کرده است و از آن‌ها خواسته درباره هافبک میانی این تیم صحبتی را به میان نیاورند.

پس از پیروزی آبی‌های پایتخت در یک نبرد حیثیتی برابر سپاهان، همچنان حواشی درباره این بازی و اتفاقات داوری رخ داده آن در رسانه‌ها و جراید مطرح است و طلایی‌پوشان اصفهانی انتقادات تندی را نسبت به قضاوت بیژن حیدری دارند. در جدید‌ترین اتفاق، روابط عمومی باشگاه سپاهان با صدور متنی خطاب به بازیکنان و هواداران باشگاه استقلال اعلام کرده است که آبی‌ها نباید درباره امید نورافکن اظهار نظر کنند.

   

در این متن آمده است:

 

دوست نداشتیم و نداریم در مورد دیدار و نتیجه ای که شخص سوم و خارج از دو تیم در نتیجه آن تاثیر گذار بوده است صحبت کنیم . ولی به  بازیکنان در باشگاه استقلال و همچنین پیشکسوتان عزیز این باشگاه پیشنهاد میکنیم که در مورد بازیکن تیم سپاهان بخصوص امیدنورافکن صحبت نکنند که نه حرفه ای است نه اخلاقی. به طور قطع صحبت کردن در مورد اصل اتقاقی که افتاد و حرفهایی که از طرف بعضی از بازیکنان و کادر حریف نسبت در جریان اتفاقات نیمه اول و بین دو نیمه در راهروی خروج خطاب به نورافکن و کادر داوری زده شده ، واقعیت ها را آشکار میکند و به ضرر این عزیزان خواهد بود . پیشنهاد میکنم از هدیه داور لذت ببرند.

  

لیگ و جام حذفی ادامه دارد و ترجیح می‌دهیم روی  بازی‌های بعدی تمرکز کنیم و البته که اگر قرار باشد با رفتارهای مشابه دوستان نسبت به داور و فیرپلی مواجهه شویم ، راه دیگری انتخاب کنیم .

 

 واکنش سرپرست استقلال به بیانیه باشگاه سپاهان

 سرپرست استقلال نسبت به بیانیه باشگاه سپاهان درباره اتفاقات بازی گذشته واکنش نشان داد.

 

به گزارش ورزش سه، باشگاه سپاهان بعد از اتفاقاتی که طی دیدار با استقلال افتاد امروز بیانیه ای را صادر کرد و خطاب به مسئولان تیم آبی پوش پایتخت خواست از موضع گیری علیه امید نورافکن و سایر بازیکنان پرهیز کنند. در بیانیه سپاهانی ها همچنین آمده که استقلالی ها از هدیه داور لذت ببرند و بحث های حاشیه‌ای را تمام کنند.

 

سعید رمضانی سرپرست استقلال در واکنش به این بیانیه گفت: «باید بگویم که یک بازی انجام شد و با همه اتفاقاتش تمام شد و رفت. اگر اتفاقی علیه یک تیم و به سود یک تیم دیگر رخ داده نیز تمام شده و رفته و نتیجه دیگر برنمی گردد. این مسائل بارها در فوتبال اتفاق می افتد و نباید به چیزی دامن بزنیم. از طرف دیگر استقلال و سپاهان بارها باهم دیدار کردند و بازهم بازی می کنند و اینها جزو زیبایی های فوتبال است. پس نباید به حواشی دامن بزنیم و به نظرم این اتفاقات باید تمام شود.»

  

وی درباره موضع گیری اعضای استقلال علیه نورافکن تاکید کرد:‌«من قبلا هم گفتم که درباره رفتار و کردار امید نورافکن هیچ بحثی ندارم و اصلا به کسی ربطی ندارد که چطور می‌خواهد زندگی کند اما در عرف ما یک مساله هست به نام احترام به بزرگتر. همیشه به همه می‌گویم که باید احترام بزرگ تر را نگه داریم. حتی اگر بزرگتر اشتباه هم بکند،‌باید احترامش را نگه داشت و بعدا در خلوت با او صحبت کرد. این رفتارهای برای آینده خود نورافکن ضرر دارد.»

  

رمضانی درباره اینکه سپاهانی ها گفته اند اگر اتفاقات داخل راهروی ورزشگاه فاش شود، استقلال ضرر می کند، بیان کرد: «تا زمانی که من در راهروی ورزشگاه بودم هیچ اتفاق و درگیری پیش نیامد و واقعا نمی دانم منظور سپاهانی ها چیست. ایا برای نورافکن اتفاق بدی در راهرو افتاده؟ من چیزی نمی دانم.»

  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------