X

آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1400.02.19/جام قاپون!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1400.02.19/ را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه ابرار…

فولاد سیرجان قهرمان لیگ برتر والیبال شد/ 27 بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدندقهرمانی لیگ برتر والیبال,اخبار امروز,اخبار جدید
تیم فولاد سیرجان موفق شد با نتیجه ۳ بر ۱ مقابل شهرداری ارومیه به پیروزی برسد و مقام قهرمانی لیگ برتر والیبال را به نام خود کند.

به گزارش ایسنا، دو تیم شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان در سومین بازی فینال از ساعت ۱۶ در سالن فدراسیون والیبال به مصاف هم رفتد.

 

باتوجه به اینکه بازی سوم در مرحله نهایی این رقابت ها دنبال می شد هر تیم در صورت پیروزی می توانست جام قهرمانی را به خانه ببرد. با توجه به حساسیت این بازی فشار بر روی بازیکنان و مربیان بسیار بالا بود.

 

ست اول: فولاد سیرجان ۲۵- ۲۳ شهرداری ارومیه

 در ست اول این دیدار درحالی که شاگردان تندروان امتیازاتی از حریف پیش بودند تیم فولاد سیرجان از این اختلاف امتیاز استفاده‌ نکرد و  شهرداری ارومیه توانست ۴ امتیاز پیاپی کسب کند تا این تیم با نتیجه ۱۶ بر ۱۵ از حریف پیش بیفتد.

 

در ست اول این مسابقه دریافت تیم فولاد سیرجان دچار مشکل شده بود و برای همین این تیم از حریف امتیازاتی عقب افتاد اما شاگردان اکبری عملکرد خوبی در سرویس و دریافت داشتند.

 

دو تیم تا امتیاز آخر پایاپای پیش رفتند اما در آخر، تیم فولاد سیرجان ۲۵ بر ۲۳ مقابل شاگردان پیمان اکبری به پیروزی رسید تا با برد در ست اول به استقبال ست دوم بروند.

 

ست دوم: فولاد سیرجان ۳۰- شهرداری ارومیه ۲۸

 در شروع ست دوم شهرداری ارومیه عملکرد خوبی داشت و توانست با نتیجه ۶ بر ۳ از حریف پیش بیفتد. این اختلاف امتیاز باعث شد تندروان اولین زمان استراحت خود را استفاده کند.

 

در ادامه ست دوم، فولاد سیرجان اختلاف امتیاز را کم کرد تا امتیازات ۸ بر ۷ به سود شهرداری ارومیه شود. در این هنگام با توجه به کم شدن اختلاف امتیاز، پیمان اکبری از اولین وقت استراحت خود استفاده کرد.

 

شاگردان تندروان ناامید نشدند تا دو تیم در امتیاز ۱۳ برابر شوند اما به نظر می‌رسید که تیم فولاد سیرجان در دریافت مشکل دارد چرا که باز هم شهرداری ارومیه توانست برای خود حاشیه امنیت ایجاد کند و ۱۶ بر ۱۳ از حریف پیش بیفتد.

 

در ست دوم هم دو تیم پایاپای پیش رفتند و هیچ تیمی نمی خواست که بازنده این دیدار شود اما باز هم شاگردان تندروان موفق شدند با نتیجه ۳۰ بر ۲۸ مقابل شهرداری ارومیه به پیروزی برسند تا دو گیم را به نام خود ثبت کنند.

 

ست سوم: فولاد سیرجان ۲۱ – ۲۵ شهرداری ارومیه

 ست سوم در حالی آغاز شد که شهرداری ارومیه برای برد به میدان آمده بود. در این ست اگر تیم فولاد سیرجان به پیروزی می رسید می توانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

 

در ست سوم این دیدار مانند ست های گذشته دو تیم پایاپای پیش رفتند تا اینکه دو تیم در امتیاز ۱۳ برابر شدند. شاگردان تندروان عملکرد خوبی داشتند و موفق شدند از حریف با نتیجه ۱۸ بر۱۴ جلو بیفتند.

 

شاگردان پیمان اکبری باز هم ناامید نشدند و بازی را ۱۹ -۱۹ کردند،  آنها حتی توانستند با نتیجه ۲۳ بر ۲۰ از حریف پیش بیفتند.

 

در آخر تیم شهرداری ارومیه در آرامش کامل موفق شد با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی برسد تا باز هم این رقابت ادامه داشته باشد.

 

 ست چهارم: فولاد سیرجان ۲۵ -۲۱ شهرداری ارومیه

 سیرجانی ها ست چهارم را خوب شروع کردند و توانستند با نتیجه ۹ بر ۶ از حریف پیش بیفتند. شاگردان تندروان در ادامه بازی باز هم عملکرد خوبی داشتند و توانستند با نتیجه ۱۶ بر ۱۳ اختلاف خود را حفظ کنند.

 

در آخر شاگردان محمدرضا تندروان موفق شدند با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ بر شاگردان پیمان اکبری غلبه کنند.

 

در نهایت تیم فولاد سیرجان موفق شد با نتیجه ۳ بر یک در این بازی پیروز شود و قهرمانی را به نام خود کند. تیم شهرداری ارومیه هم با این نتیجه به نایب قهرمانی رضایت داد.

 

در آخر این بازی بازیکنان فولاد سیرجان حلقه شادی تشکیل داده و مربی خود را به هوا پرتاب کردند.

 

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان  ومحمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال از نزدیک این بازی را تماشا کردند.

 

 بازی اول این دو تیم با نتیجه ۳ بر ۲ به سود شهرداری ارومیه و بازی دوم با نتیجه ۳ بر صفر به سود فولاد سیرجان پایان یافته بود.

 

27 بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند/ تاریخ اردو تغییر می‌کند؟

سرمربی تیم ملی والیبال ایران اسامی 27 بازیکن را برای حضور در اردوی تیم ملی اعلام کرد.

قهرمانی لیگ برتر والیبال,اخبار امروز,اخبار جدید

 

به گزارش فارس، پرونده لیگ برتر والیبال با قهرمانی تیم فولاد سیرجان بسته شد و حالا همه نگاه‌ها به تیم ملی است. در همین راستا ولادیمیر آلکنو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران اسامی 27 بازیکن را برای حضور در اردوی نخست تیم ملی اعلام کرد.

 

طبق اعلام قبلی قرار بود که نخستی اردوی تیم ملی روز هفتم فروردین ماه آغاز شود، اما امکان دارد با هماهنگی‌هایی که صورت خواهد گرفت این تاریخ جابجا شود، چراکه گفته می‌شود از بین 27 بازیکن مدنظر آلکنو حدود 9 بازیکن به دلیل لژیونر بودن و آسیب‌های جزئی نمی‌توانند در اردوی نخست حاضر باشند. همچنین حدود 9 بازیکن هم در فینال بازی کردند و به دلیل خستگی نیاز به زمان دارند تا ریکاوری کنند.

 

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی در اختیار امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی قرار دارد و احتمالاً با مشخص شدن تاریخ دقیق شروع اردوها، اسامی آنها هم رسانه‌ای می‌شود.

 

فدراسیون جهانی والیبال اخیراً اعلام کرد که شهر ریمینی ایتالیا میزبان لیگ ملت‌های والیبال زنان و مردان سال 2021 خواهد بود. مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها در گروه مردان از هفتم خردادماه آغاز می‌شود و تا دوم تیرماه ادامه خواهد که به مدت 27 روز است. مسابقات مراحل نیمه‌نهایی و نهایی لیگ ملت‌ها برای مردان، پنجم و ششم تیرماه برگزار خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------