آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

استقلال در سه پرونده در فیفا محکوم شد

باشگاه استقلال در شکایت پرونده سه بازیکن خارجی خود محکوم شد. به گزارش میزان، باشگاه استقلال مثل باشگاه پرسپولیس با پرونده…


تماس فوری فتحی با مجیدی: پسـت اینستاگـرامی را بـردار اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,مجیدی

 

پست اینستاگرامی عجیب فرهاد مجیدی علیه وزیر ورزش و معاونش ساعاتی بعد از تساوی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان به شدت فضای مجازی را ملتهب کرده بود. مجیدی بی آنکه ادله‌ای علیه وزیر در حمایت از یک تیم خاص داشته باشد تنها با استناد به فیلمی از صحنه گل استقلال مقابل صنعت نفت که از سوی داور چهارم مردود اعلام شده بود، پستی را در صفحه شخصی‌اش علیه وزیر ورزش و معاونش منتشر کرد که بسیار غیرمنطقی و احساسی به نظر می‌رسید.

 

مجیدی در آن پست وزیر و معاونش را به حمایت از پرسپولیس متهم کرده بود. این پست زمانی منتشر شد که ساعاتی قبل‌تر از آن فرهاد مصاحبه تندی هم علیه فوتبال ایران و مسائل داوری انجام داده بود و بی‌ملاحظه کاری گفته بود: «فوتبال ایران کثیف است.»

 

 به موازات این اظهارات علی خطیر نیز در مصاحبه‌ای از احتمال برخی شرط‌‌بندی‌ها پرده برداشته بود که همه این واکنش‌ها بر تشدید التهاب فضای حاکم بر باشگاه استقلال می‌افزود تا اینکه امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال طی تماسی با فرهاد مجیدی به سرمربی موقت استقلال دستور اکید داد که پست اینستاگرامی‌اش علیه وزیر ورزش را بردارد یا اصلاح کند که مجیدی هم بعد از اینکه کار از کار گذشته بود پست‌های دیگری منتشر و اعلام کرد منظورش از برخی حمایت‌ها اظهارات عراقچی، معاون وزارت امور خارجه بوده است! در حالی که صحبت‌های عراقچی نیز در تمایلش به قهرمانی پرسپولیس هرگز نمی‌توانست دلیلی بر انتقاد‌های تندی باشد که از سوی او مطرح شده است و شگفتا که مشاوران فرهاد در بزنگاه‌هایی همچون بازی با صنعت نفت آبادان که استقلال به نتیجه دلخواهش نرسیده بود و آن صحنه مشکوک هم به وجود آمده بود، به او توصیه نکردند که روی مدار منطق و خردمندی گام بردارد تا مجبور نشود با دستور مدیرعامل باشگاه استقلال پست اینستاگرامی‌اش علیه وزیر ورزش و جوانان را بردارد و به جایش مطالب دیگریبنویسد.

 

ناراحتی مجیدی از کجا نشات می‌گیرد؟ بازگشت قلعه‌نویی؟

 

 اما عصبانیت فرهاد مجیدی ممکن است ریشه در اتفاقات پشت پرده‌ای دیگری هم داشته باشد.

احتمالا مجیدی از ماجرای نشست امیرحسین فتحی با امیر قلعه‌نویی در هفته گذشته اطلاعاتی به دست آورده و اینطور برداشت کرده که اگر در بازی با صنعت نفت آبادان به نتیجه نرسد، آنگاه جایگاهش در استقلال را از دست خواهد داد که به همین دلیل بعد از تساوی مقابل صنعت نفت آبادان با آن مصاحبه توفانی و ساعاتی بعد انتشار یک پست اینستاگرامی نسنجیده کوشید مسوولیت ناکامی استقلال در زمان مربیگری‌اش را گردن دیگران بیندازد.

 

مجیدی در ابتدای راه مربیگری رویه‌ای را برگزیده که منجر به موفقیتش نخواهد شد.

 

او می‌کوشد با دشمن فرضی ساختن به اهداف خود در باشگاه استقلال برسد که این سیاستگذاری غلط است و فرهاد بیش از آنکه نیازمند چنین حربه‌ای برای کامیابی باشد، باید زمان مناسب مربیگری خود در استقلال را بیابد و با درک درست و سنجش همه جوانب موقعی سکان هدایت استقلال را در دست بگیرد که از هر لحاظ آمادگی فنی و روانی پذیرش چنین مسوولیت بزرگی را  داشته باشد.

 

 ایران  

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------