آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,مارادونا

مدیر برنامه‌های مارادونا: دیگو خسته شده بود و نمی‌خواست زنده بماند!

مدیر برنامه‌های دیگو مارادونای فقید مطالب جدیدی درباره زندگی شخصی و مرگ او بیان کرد. به گزارش تسنیم، استفانو چچی گفت: تحقیق…


ژنرال سه ستاره! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

 

بعد از 5 قهرمانی در لیگ، 2 قهرمانی در جام حذفی حالا قلعه‌نویی سومین ستاره را هم روی دوش‌اش چسبانده است. امیر قلعه‌نویی استقلال را در مسابقات لیگ برتر در سال‌های ۱۳۸۵، ۱۳۸۸ و ۱۳۹۲ و سپاهان اصفهان را هم سال‌های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ به مقام قهرمانی رساند. اتفاقی که باعث شده بود امیر قلعه‌نویی با 402 امتیاز، امتیازآورترین سرمربی تاریخ استقلال شود. بعد از آن قلعه‌نویی به تراکتور رفت و با رقم زدن بهترین فصل تاریخ این باشگاه، رکورد بیشترین امتیاز تراکتور را هم به نام خودش ثبت کرد.

 

حالا قلعه‌نویی در بازگشت به سپاهان، بعد از 9 هفته از شروع فصل جدید و با احتساب امتیازات فصل قبلش، امتیازآورترین سرمربی تاریخ سپاهان هم شده است.

 

 402 امتیاز در استقلال

قلعه‌نویی در 3 سال اولی که هدایت استقلال را برعهده گرفته بود، به ترتیب با 51، 58 و 59 امتیاز در رده‌های دوم، سوم و در نهایت قهرمانی لیگ رسید. قلعه‌نویی در لیگ هشتم به استقلال برگشت و با 66 امتیاز دوباره قهرمانی را به این تیم هدیه کرد. در لیگ دوازدهم هم قلعه استقلال با 67 امتیاز قهرمان شد. در 2 فصل بعد از آن هم درمجموع100 امتیاز دیگر به حساب استقلال قلعه‌نویی واریز شد تا قلعه‌نویی با کسب مجموع 402 امتیاز در استقلال، پرامتیازترین مربی تاریخ استقلال شود.

 

 155 امتیاز در تراکتور

قلعه‌نویی در همان سال اول حضورش روی نیمکت تراکتور، بهترین فصل تاریخ این باشگاه را رقم زد و با 66 امتیاز نایب‌قهرمان شد. قلعه‌نویی یک رفت‌و برگشت به تراکتور داشت. قلعه‌نویی در لیگ پانزدهم جای تونی اولیویرا را گرفت و 33 امتیاز کسب کرد. او در لیگ شانزدهم 56 امتیاز دیگر با تراکتور کسب کرد تا با کسب 155 امتیاز، امتیازآورترین مربی تاریخ تراکتور هم شود.

 

‌210 امتیاز در سپاهان

قلعه‌نویی در لیگ نهم و دهم به ترتیب با 67 و 66 امتیاز سپاهان را قهرمان لیگ کرد. فصل گذشته این دو با 58 امتیاز نایب قهرمان لیگ شدند. قلعه‌نویی با 19 امتیازی که در فصل جدید کسب کرد، با رسیدن به‌210 امتیاز، پرامتیازترین سرمربی تاریخ سپاهان هم شده و حداقل تا آخر فصل فرصت افزایش رکوردش را دارد.

 

 

 خراسان  

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------