منبعی آگاه از AFC: ایرانی‌ها هنوز رسما انصراف ندادند/اعتراض بی‌فایده است و حکم تغییر نمی‌کند اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
منابع آگاه از کنفدراسیون فوتبال آسیا به یک نشریه اماراتی خبر دادند که تغییری در حکم AFC مبنی بر برگزاری بازی های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا در خارج از این کشور ایجاد نمی شود. 

به گزارش فارس، به نقل از سایت «الاتحاد» امارات، دبیرخانه کل کنفدراسیون فوتبال آسیا به کمیته اجرایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا توصیه کرد که بازی های نمایندگان ایران در آسیا در خارج از این کشور برگزار شود.

 

منابع آگاه از AFC خبر دادند: هیچگونه تصمیم رسمی از سوی باشگاه های ایران برای کناره گیری از این مسابقات به AFC تا الان ارسال نشده است. باشگاه های ایران می توانند به این رای اعتراض کنند ولی هیچ تغییری در برگزاری بازی های آنها در زمین بی طرف اتفاق نخواهد افتاد.

 

به گزارش فارس، روز گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون ایران اعلام کرد که بازی های نمایندگان این کشور به خاطر مسائل سیاسی باید در زمین بی طرف برگزار شود. البته حکم نهایی را باید کمیته اجرایی صادر کند که هنوز این حکم اعلام نشده است.

 

از سوی دیگر امروز بعد از جلسه تصمیم گیری نحو شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، تمام نمایندگان ایران اعلام کردند که مقابل رای ظالمانه AFC تسلیم نمی شوند و در صورت حکم به بازی در خارج از ایران، از این مسابقات انصراف می دهند.

 

 ای اف سی آخرین هشدار را داد: باشگاه‌های ایرانی در آستانه محرومیت 2 ساله از لیگ قهرمانان آسیا

 

 کنفدراسیون فوتبال آسیا (Afc) اعلام کرد درصورت خودداری تیم‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهر خودرو از بازی در زمین بی‌طرف، علاوه بر جریمه نقدی، تیم‌های مذکور را به مدت 2 سال از حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌کند

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------