احتمال تعویق کوپا آمه‌ریکا ۲۰۲۰ قوت گرفت اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , کوپا آمه‌ریکا
به احتمال فراوان کوپا آمه‌ریکا ۲۰۲۰ به دلیل بحران ویروس کرونا تابستان امسال برگزار نمی‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کوپا آمه‌ریکا یکی از بزرگترین تورنمنت‌های ورزشی سال ۲۰۲۰ است. آرژانتین و کلمبیا میزبان مشترک این بازی‌ها هستند و همه چیز را آماده کرده‌اند تا یک رویداد تاریخی برگزار شود. با این حال بحران ویروس کرونا همه برنامه‌ها را تغییر داد. Conmebol (کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی) متوجه شده است که برگزاری کوپا بعید به نظر می‌رسد. این سازمان می‌خواهد تا پایان خوش‌بین باشد اما هر لحظه شرایط بدتر می‌شود. 

 

تمام رقابت‌های باشگاهی قاره به حالت تعلیق درآمده است. به همین خاطر بازی‌های لغو شده باید در زمان دیگری برگزار شوند. در حالی که برخی از مسئولان از دو هفته لغو بازی‌ها صحبت می‌کنند کارشناسان معتقدند ممکن است چند ماه بازی‌ها به انجام نرسد. هر هفته که می‌گذرد شرایط را برای برگزاری کوپا آمه‌ریکا سخت خواهد کرد. این بازی‌ها قرار است دوازدهم ژوئن آغاز شوند و دوازدهم جولای پایان یابند. 

 

تصمیم نهایی بیش از همه به نظر دولت‌های آرژانتین و کلمبیا برمی‌گردد. هر دو کشور برای پیشگیری از شیوع کرونا تهمیداتی اندیشیده‌اند و مانند Conmebol تا آخرین لحظه منتظر می‌مانند و سپس تصمیم گیری می‌کنند.

 

در یوفا هم شرایط مشابه است. الکساندر شفرین، رییس یوفا در نظر دارد یورو ۲۰۲۰ را به تعویق بیندازد. همچنین امکان دارد بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در زمان دیگری برگزار شود. بحران کرونا سه تورنمت ورزشی مهم سال را تهدید می‌کند. 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------