نامه استقلال به فیفا؛ پنجره مان را باز کنید/تماس باشگاه با بازیکنان برای امضای قراردادهای جدید! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,فیفا
باشگاه استقلال با ارسال نامه ای به فدراسیون جهانی فوتبال خواهان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم شد. 

به گزارش ورزش سه ، مسئولان باشگاه استقلال طی روزهای گذشته توانستند مطالبات وینفرد شفر سرمربی آلمانی سابق خود را پرداخت کنند. مطالباتی که باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال توسط فیفا شده بود. از این رو استقلالی ها خواهان باز کردن پنجره شان هستند تا قرارداد بازیکنان جدید را به ثبت برسانند و از آنها در لیگ بیستم استفاده کنند.  

 

قرار بود وکیل شفر در نامه‌ای به فیفا اعلام کند که موکلش مطالبات خود را دریافت کرده، اما اختلاف چند هزار دلاری و درخواست برای پرداخت مطالبات ساشا شفر فرزند این مربی آلمانی باعث شد مسئولان استقلال خودشان این موضوع را به فیفا اعلام کنند.

 

در نامه ای که باشگاه استقلال به فدراسیون جهانی نوشته،‌ به طور کامل درباره مسائل اخیر توضیح داده شده و حالا مدیران باشگاه امیدوارند هرچه زودتر این پنجره نقل و انتقالاتی باز شود.  در صورتی که فیفا مدارک باشگاه استقلال را تأیید کند، پنجره نقل ‌و انتقالاتی این باشگاه در چند روز آینده باز خواهد شد. باید دید چه اتفاقاتی در این خصوص رخ خواهد داد.

 

تماس باشگاه با بازیکنان استقلال برای امضای قراردادهای جدید!

مسئولان باشگاه استقلال با برخی از بازیکنان برای امضای قراردادهای جدید تماس گرفتند.

 

به گزارش فارس، مدتی است که بحث اصلاح قراردادها در تیم استقلال مطرح شده و نهادهای نظارتی به عقد قرارداد بازیکنان در زمان مدیریت سعادتمند ایراداتی وارد کردند.

 

طی هفته های اخیر شایعات زیادی در مورد اینکه قرارداد برخی از بازیکنان باید اصلاح شود مطرح شده اما مسئولان استقلال امروز در تماس با برخی از بازیکنان به آنها اعلام کردند باید قراردادهای جدید فدراسیون با ورژن جدید را امضا کنند.

 

این در حالی است که برخی از بازیکنان از بابت اینکه قرارداد آنها باید اصلاح شود ناراحت هستند و این موضوع را به کادر فنی استقلال منتقل کرده اند.محمود فکری دو شب پیش در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد در صورت کاهش قراردادها تیم استقلال دچار چالش خواهد شد.

 

امروز تعدادی از بازیکنان استقلال مثل دانشگر، بابک مرادی و ... به محل باشگاه مراجعه کردند و با سرپرست این باشگاه دیدار کردند.

 

این شرایط در حالی بر باشگاه استقلال حکمفرماست که پنجره این باشگاه هنوز باز نشده و قرارداد بازیکنان این تیم به ثبت نرسیده است. از طرف دیگر تکلیف بازیکنان جدید استقلال برای دیدار هفته اول مشخص نیست.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------