آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

قرعه کشی لیگ اروپا| یاران محرمی مقابل تاتنهام/منچستریونایتد رقیب میلان شد

قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا ۲۰۲۱ انجام شد. به گزارش فارس، قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا 2021 لحظاتی پیش…

حرفهای همسر محمد بزرگی از جزییات حادثه مرگبار/غصه دار نیستم و خیلی هم برای محمد خوشحالم اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , همسر محمد بزرگی
همسر محمد بزرگی، چتربازی که به دلیل سقوط از نردبان آتش نشانی جان باخت، توضیحاتی را درباره این حادثه تلخ داده است. 

به گزارش  ورزش سه ، محمد بزرگی که در یک حادثه تلخ و همزمان با مراسم یادبود شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو به خاطر سقوط و البته باز نشدن چترش جان خود را از دست داد، در سال های اخیر به همراه همسرش بارها تجربه پرواز و چتربازی را داشت.

 

پریسا بختیاری، همسر این ورزشکار بعد از آن سقوط مرگبار و البته به خاک سپردن همسرش، ویدیویی را روی اینستاگرامش منتشر کرد و درباره زندگی خود با محمد بزرگی و حادثه مرگبار روز دو بهمن توضیح داد.

 

برای محمد خیلی خوشحالم؛ هیچ حسرتی هم ندارم

امروز 4 بهمن همسر و همدمم را به خاک سپردم. از دست دادن او غم خیلی بزرگی است ولی برایش خوشحالم. چرا که به تمام چیزهایی که می خواست، رسید. همیشه می گفت که من یک مرد خوشبختم، دنیا را گشتم، به هدف هایم رسیدم، تلاش کردم، برای چیزهایی که خواستم جنگیدم، کارهایی که دوست داشتم را انجام دادم، عاشق شدم، زندگی کردم. برایش خوشحالم چرا که او در بهترین جا حضور دارد. او بارها و بارها به من گفته بود که دلم می خواهد در راه رسیدن به هدفم بمیرم. تمام آدم های می میرند، این خیلی طبیعی است که هر کسی یک روز از دنیا می رود. او به من می گفت که دلم می خواهد یا در کوه یا در راه رسیدن به هدفم بمیرم. برای او خوشحالم چرا که آن چیزی که می خواست، رسید. نوش جانت! و هیچ غصه ای برای او ندارم بلکه خیلی خوشحالم. خودم هم هیچ حسرتی ندارم چرا که همیشه عاشقانه و در سختی ها و دردها کنار هم زندگی کردیم. عشق یعنی این!

 

از من خواست مشکی نپوشم و گریه نکنم

ما سیزده سال است که همدیگر را می شناسیم و 13 سال است که عاشق هم هستیم. ما سختی زیادی کشیدیم تا ازدواج کردیم و به هم رسیدیم. بهترین سالهای عمرم را با او گذراندم و هیچ حسرتی ندارم. خدا را شکر از بچگی کنارش بودم، با هم بزرگ شدیم. تمام اطرافیانمان داستان عاشقی ما را می دانند که چه سختی هایی را گذراندیم. هیچ حسرتی ندارم چون زندگی همین است و باید در لحظه زندگی کنیم. مواقعی که عصبانی می شویم، کوتاه بیایم و گذشت کنیم. قهر نباشیم چون زندگی با عشق خیلی قشنگ است و عشق چیزی نیست که با پول به دست بیاید. عشق در وجود همه ما هست و فقط باید آن را پرورش دهیم. سبک زندگی ما با بقیه فرق می کرد. دلمان می خواست از چارچوب های کلیشه ای خارج شویم. تا جایی که می توانستیم متفاوت زندگی می کردیم. برای دوران بعد از نبودنش نیز با من صحبت کرده بود. او از من خواسته بود که لباس مشکی نپوشم، گریه نکنم و غم در دلم نماند. او از من خواسته بود که یک سری از چارچوب ها را جابجا کنیم. من بی احترامی نمی کنم و نظر هرکسی متفاوت است اما غذا خیرات دادن به افرادی که بضاعت مالی دارند، کار قشنگ و ارزنده ای نیست. این نظر شخصی من است و دلم می خواهد اگر خیراتی هست، مانند غذا دادن به پرنده ها و گربه ها، کاشتن درخت یا پناه دادن به افراد بی پناه باشد. من خیرات دادن را در این مسائل می بینم و امیدوارم این فرهنگ ها جا بیفتد و این اتفاق نیز می افتد و باید از یک جایی شروع شود. خیلی ها هستند که این طرز فکر را دارند. من تلاش می کنم که یک سری از این چارچوب ها عوض شود.

  

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------