تمسخر پیکه به دست مودریچ: ناله و زاری نکن! جرارد پیکه,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
جرارد پیکه یکی از متعصب‌ترین بازیکنان بارساست؛ او دیشب باز هم به داور هجوم برد تا نشان بدهد شکست در ال‌کلاسیکو را هرگز نخواهد پذیرفت. 

به گزارش  ورزش سه ، جرارد پیکه، مدافع با تجربه بارسلونا، شب گذشته حتی یک دقیقه هم در ال‌کلاسیکو حضور نداشت ولی عکس او حین صحبت با داور پس از سوت پایان بازی تبدیل به یکی از پربازدیدترین عکس های این مسابقه شده است. پس از به صدا آمدن سوت پایان بازی و پیروزی 2-1 رئال مادرید در ال کلاسیکو، کاتالان ها در اعتراض به چند تصمیم بحث برانگیز داوری به سوی داور بازی رفتند. در این صحنه نیز مثل بسیاری از دیگر موقعیت ها جرارد پیکه تبدیل به سخنگوی اردوی بلوگرانا شد هر چند که در این بازی به دلیل مصدومیت زانو حضور نداشت و از سکوها مسابقه را تماشا کرد.

 

 جرارد پیکه,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

در پایان بازی پیکه حتی یک لحظه هم برای پریدن به چمن بازی و رساندن خود به خیل مانزانو، داور بازی، تردید نکرد و سپس با عصبانیت به صحبت با داور درباره چندین تصمیم جنجالی او که در سرنوشت بازی تاثیر به سزایی داشت، پرداخت.

 

کاتالان ها معتقد بودند که فرلان مندی خطای آشکاری روی مارتین برایتویت در محوطه جریمه انجام داده و یک پنالتی محرز از این تیم گرفته شده است. کومان، سرخی روبرتو و جرارد پیکه همگی تلاش کردند تا داور صحنه را حداقل با VAR چک کند اما مانزانو معتقد به خطا نبود و چک نکردن VAR بیش از هر چیزی کومان و شاگردانش را عصبانی کرده بود.

 

 جرارد پیکه,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

این البته تنها دلیل عصبانیت بارسایی ها از داور بازی نبود. مانزانو به رغم اینکه بازی در نیمه دوم حداقل سه دقیقه به دلیل ایرادی در بی‌سیم داور متوقف شده بود، همچنین قدم زدن کاسمیرو در هنگام خروج از زمین پس از دریافت کارت قرمز، وقت تنها چهار دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد و کاتالان ها از سوت زودهنگام داور نیز بسیار ناراضی بودند مخصوصا که در نیمه دوم قدرتمندتر از حریف سپیدپوش خود ظاهر شده بودند.

 

جرارد پیکه با ناراحتی بسیار در مورد این موضوعات با داور بازی صحبت کرد و کارلوس ناوال، مدیر بارسا، نیز تلاش کرد تا پیکه را از داور دور کرده و نگذارد که او با درگیری با داور به دردسر بیافتد. اما پیکه ول کن داور نبود و اصرار داشت تا توضیحات او را در مورد تصمیماتش بشنود. داور در نهایت با نشان دادن کارت زرد به پیکه او را جریمه کرد، هر چند بسیاری معتقد بودند که پیکه حتی می توانست کارت قرمز دریافت کند.

 

 جرارد پیکه,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

صحنه جالب دیگری که در این بین رقم خورد، عکس العمل لوکا مودریچ، ستاره رئال مادرید، به اعتراض های پیکه بود. مودریچ جلوی دروبین های تلویزیونی به پیکه گفت: "اینجا منتظری که ناله و زاری کنی؟ چند دقیقه وقت اضافه می خواستید؟" کنایه ای که پاسخی جز نگاه خشمگین و معنادار پیکه نداشت.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

  ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

  

  ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

  
   
  وب گردی