یورو 2020| ساوت گیت: می خواستیم باز هم به ومبلی بیاییم/ شیلهاوی: برای برد و صدرنشینی وارد زمین شدیم یورو 2020,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
سرمربیان تیم های ملی انگلیس و چک درباره این جدال صحبت کردند. 

به گزارش فارس، گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلیس در نشست خبری دیدار برابر چک که با پیروزی یک بر صفر در ورزشگاه ومبلی همراه بود، اظهار داشت: "ما خیلی خوب شروع کردیم. ما چه در دقایقی که توپ را در اختیاز داشتیم و چه در دقایقی که نداشتیم، بازی باثباتی را به نمایش گذاشتیم. البته، امشب تحت تاثیر عملکرد بوکایو بودیم که فوق العاده ظاهر شد."

 

وی ادامه داد: "چک رقیب واقعا هوبی بود. آنها را توپ را به خوبی در اختیار داشتند و به سختی توانستیم شکستشان دهیم. البته مشب نکات مثبت بسیار خوبی داشتم.

 

سرمربی تیم ملی انگلیس گفت: "ما می خواستیم به عنوان صدرنشینی برسیم و می خواستیم دوباره در ومبلی بازی کنیم."

 

یروسلاو شیلهاوی سرمربی چک عنوان کرد: "وقتی ساکا و استرلینگ توپ را در اختیار می گیرند، کار خیلی سختی است که بتوانید آنها را متوقف کنید. ما در گلی هم که خوردیم، استرلینگ را اصلا پوشش نداده بودیم."

 

وی افزود: "ما می بایستی اقدام به پرس از جلو می کردیم. انگلیس پس از گل زودهنگام و گرفتن امتیاز، همه چیز را به دست آورد و کار تمام شد."

 

شیلهاوی خاطر نشان کرد: "ما برای برد و صدرنشینی گروه وارد زمین شدیم اما باید مثبت اندیشید. ما اکنون هم به تمام برنامه هایمان رسیده ایم."

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------