سجادی:در حال بررسی شرایط مدیریت پرسپولیس هستیم/ برای حضور هزار تماشاگر در بازی ایران-کره مشکلی نداریم ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
وزیر ورزش و جوانان گفت:به زودی در خدمت مسئولان باشگاه پرسپولیس در وزارت ورزش هستیم و وضعیت مدیریتی این باشگاه را بررسی می کنیم. 

به گزارش فارس، حمید سجادی درباره میزان بدهی‌های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: اجازه بدهید این موضوع در طبقه‌بندی محرمانه تلقی کنیم برای مدیریت بهینه دو باشگاه بهتر است اطلاعات مالی فعلاً مدیریت شود زیرا اطلاعات و اخباری است که وقتی به سمت مجمع عمومی سالیانه می‌رویم باید با حسابرسی سالیانه منتهی به تیر ۱۴۰۰ انجام شود.این حسابرسی در حال انجام است و شب گذشته تأکید کردیم گزارش حسابرسی تهیه شود تا به سمع و نظر مردم برسد. 

 

وی افزود: به این دلیل که تاکنون گزارش‌ها تهیه نشده اعداد و ارقام مطرح شده قابل استناد نیست به همین دلیل می‌خواهم روی مبلغ بدهی‌های استقلال و پرسپولیس کار خبری انجام ندهیم. بدهی آنها و مشکلات مالی‌شان مربوط به امسال و سال گذشته نیست بلکه از سنوات گذشته مواردی بوده که به سال‌های بعدی موکول شده است.همه شرکت‌ها هم تقریبا چنین حالتی دارند بندهای حسابرسی هر سال آماده می‌شد.

 

وزیر ورزش و جوانان افزود: برای راحت شدن خیال رسانه‌ها باید بگویم استقلال و پرسپولیس در سال‌های گذشته بیش از ۲۰ بند حسابرسی داشتند اما در آخرین حسابرسی مربوط به استقلال تقریبا ۱۰، ۱۲ مورد از آن بندها کاهش یافته است. در جلسه با وزرای اقتصاد و دادگستری هم نسبت به گزارش ارائه شده تشکر کردیم به هر حال در یکی دو سال گذشته اتفاقاتی افتاده که بندهای گزارش حسابرسی کاهش پیدا کرده اما باید برای مطرح شدن دقیق موارد مالی باید منتظر مجمع عمومی سالیانه بمانیم. در آنجا موارد  مالی به شکل دقیق مطرح می‌شود و هر چه مدیران باشگاه اجازه انعکاس آن را بدهند منتشر خواهد شد.

 

سجادی در مورد بحث حرفه‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: مشکل خیلی حاد و عجیب و غریبی اکنون در مسائل مالی پیش‌رو نداریم.

 

وی ادامه داد: من واقعا رنگی نیستم و برای هر دو تیم احترام قائل هستم برای تمام تیم‌های ملی احترام قائل هستم.

 

وزیر ورزش و جوانان در خصوص برگزاری جلسه با مدیران باشگاه استقلال توضیح داد: در این جلسه مدیران استقلال برنامه‌ها را گفتند صحبت‌ها را مطرح کردند و گزارشی از وضعیت موجود باشگاه در زمینه‌های مالی و چشم‌اندازهای پیش‌رو ارائه کردند از مدیرعامل استقلال خواستیم گزارش حسابرسی سال مالی منتهی به تیر ۱۴۰۰ را زودتر آماده کند. 

 

سجادی اضافه کرد: به زودی در خدمت همکاران عزیزم در باشگاه پرسپولیس در وزارت ورزش هستیم و می‌خواهیم با اعضای هیأت مدیره و سرپرست این باشگاه هم جلسه‌ای برگزار کرده و پای صحبت آنها بنشینیم.

 

وی در مورد اینکه چه زمانی تکلیف هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس مشخص خواهد شد گفت: در این زمینه هم فکر می‌کنیم و در حال بررسی هستیم.

 

وزیر ورزش و جوانان درباره تعداد تماشاگران دیدار ایران و کره‌جنوبی گفت: واقعیت این است همکاران عزیر من در وزارت بهداشت اعلام کرده بودند تا هزار نفر مشکلی نداریم اما باید موضوع بررسی شود تا ببینیم شرایط بازگشایی استادیوم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی چگونه است این مسائل نیاز به هماهنگی دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------