شرایط ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ناپیوسته علوم‌پزشکی اعلام شداخبار,اخبار دانشگاه,دانشگاه علوم‌پزشکی

راهنمای ثبت نام پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های گروه علوم پزشکی مقطع کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز سنجش و پذیرش، شرکت‌کنندگان در آزمون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.net از نتیجه آن مطلع شوند.

 

پذیرفته‌شدگان باید شخصاً در روز شنبه، ۴ اسفندماه ۹۷ با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام به واحدهای ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه و همچنین سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس iau.ac.ir درج شده است، مراجعه کنند.

 

پذیرفته شدگان واحدهای پزشکی تهران و اراک جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت نام مقتضی است، به آدرس سایت آن واحدها به شرح پزشکی تهران به آدرس www.iautmu.ac.ir و راک به آدرس www.iau.arak.ac.ir مراجعه کنند.

 

عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در روز مقرر به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی شده و هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

 

مدارک لازم برای ثبت نام شامل موارد زیر است:

- اصل مدرک کاردانی مورد تأیید مؤسسات آموزش عالی معتبر و یک برگ تصویر آن و یا گواهی اتمام دوره کاردانی مورد تأیید مؤسسات آموزش عالی معتبر و یا اداره کل تربیت معلم وزارت آموزش و پرورش و ریز نمرات دوره کاردانی به منظور معادل سازی واحدهای درسی

 

- اصل شناسنامه عکس‌دار و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن

 

-اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی

 

- ۶ قطعه عکس ۴×۳

 

-اصل و دو برگ تصویر مدرک مشخص کننده وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد

 

-تکمیل و ارائه فرم درخواست ثبت نام، فرم‌های مربوط به تعهدات و سایر فرم‌هایی که از طرف واحد یا مرکز دانشگاهی در اختیار هر یک از پذیرفته شدگان متقاضی ثبت نام قرار خواهد گرفت.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------