بهترین کتاب‌ فروشی ‌های آنلاین کتاب دانشگاهی 

بهترین کتاب‌ فروشی ‌های آنلاین کتاب دانشگاهی,کتاب‌ فروشی ‌های آنلاین کتاب دانشگاهی,سفارش کتاب دانشگاهی

سفارش کتاب دانشگاهی آنلاین

 

سفارش کتاب دانشگاهی، از آن دسته مواردی است که در هر دوره متقاضیان خود را دارد و برای زندگی دانشجویی و دانشگاهی اهمیت بسیار زیادی دارد. نیاز به یک محیط مناسب برای سفارش آنلاین کتاب آنقدر زیاد است که معمولا با یک تجربه خرید توسط دانشجویان، آن محیط سریعا مورد توجه دیگر دانشجویان و حتی اساتید هم قرار می‌گیرد و به محلی همیشگی برای تهیه منابع آن درس مطرح می‌شود. 

 

با همه گیری ویروس کرونا و خانه نشینی کارها و زندگی‌ها، آموزش دانشگاهی هم به نشست‌های مجازی و خانگی دچار شد؛ اما چیزهای زیاد دیگری هم بودند که در امتداد این آموزش‌های مجازی، متاثر واقع شدند. تهیه کتاب‌های دانشگاهی از جمله این موارد است.

 

اگر تا قبل از این کتاب فروشی‌های هر دانشگاه یا دیگر کتابفروشی‌های اطراف آن نیاز دانشجویان را برطرف می‌کردند، یک مشکل بزرگ در پس پدیده قرنطینه‌های خانگی و آموزش مجازی مشکل تهیه کتاب بود. متاسفانه کتاب فروشی‌های حضوری که همه نیازهای کتابی دانشجویان را بر طرف کند، در همه جای کشور یکسان نیست و با قرنطینه‌های شدید و گاه و بی‌گاه تقریبا روی هیچکدامشان نمی‌شود حساب کرد.

 

با همه‌ی این تفاسیر اما خبر خوب این است که فقط کمی بعد از اتفاقات سریع و الوقوعی که بعد ورود این ویروس به کشور افتاد و تعطیلی‌های اجباری و ناگهانی، کتاب فروشی‌های انلاین بودند که فورا دست به کار شدند که نیاز دانشجویان را در هر جایی از کشور هم که باشند، درب منزلشان حل کنند. 

 

انواع سایت ‌های فروش کتاب

با توجه به افزایش نیازهای دانشجویان به منبعی مجازی برای تهیه کتب دانشگاهی، در سطوح و مقاطع مختلف و بسیاری از عوامل دیگر، سایت‌های فروش آنلاین کتاب هم به دسته‌های مختلفی تقسیم شدند؛ هرچند که برخی از سایت‌ها عمومی‌تر عمل کرده و همه این دسته‌ها در خود جای داده اند.

 

1. سایت‌های خرید جزوه و منابع مستقیم درسی

این منابع، در واقع با توجه به جزوات اصلی دروس، منابع اصلی امتحان را در دسترس  دانشجویان قرار می‌دهند. برای مثال رشته مهندسی صنایع که به منابع تخصصی و مطرحی احتیاج دارد؛ دانشجویان این دروس با مراجعه به این وب سایت‌ها می‌توانند به منابع اصلی و علمی دروس خود دسترسی پیدا کنند.

 

2. سایت‌های سفارش کتاب و منبع غیر مستقیم

برخی از سایت‌ها منبع تخصصی و گسترده‌ای از یک یا چند رشته‌ تحصیلی را دارند؛ برای مثال سایت‌هایی که منبع وسیعی از دروس علوم انسانی را به عنوان منابع غیر مستقیم دروس در اختیار دانشجویان این رشته‌ها قرار می‌دهند.

 

3. سایت‌های تبادل کتاب 

برخی از سایت‌ها علاوه بر فروش، میان کتاب داران و متقاضیان کتاب پلی ایجاد می‌کنند و محلی برای بده بستان‌های منابع دروس برای دانشجویان محسوب می‌شوند.

 

مزایای خرید آنلاین کتاب دانشگاهی

مزایای خرید از کتاب فروشی‌های آنلاین به قدری زیاد شده است که حتی کتاب فروشی‌های حضوری هم به تاسیس شعبه‌ی آنلاین روی آورده اند و پیشبینی می‌شود که حتی بعد از پایان کرونا و بازگشت به آموزش حضوری هم خرید آنلاین کتاب همچنان طرفداران خود را حفظ کند. 

 

از ویژگی‌های منحصر به فرد و جذاب خرید آنلاین کتاب‌های دانشگاهی می‌شود به موارد زیر اشاره کرد:

 

شما می‌توانید بدون صرف هزینه‌های رفت و آمد، با کمترین سرعت از هر جایی از کشور (و حتی خارج از کشور) به هر کتابی که نیاز شما باشد دسترسی پیدا کنید. با وجود گزینه‌های زیادی هم که در سفارش‌های آنلاین وجود دارد (پست پیشتاز یا پیک‌های خصوصی) قدرت انتخاب دارید که نوع ارسال بسته سفارشی خود را بنا بر زمان تحویل و نیاز خود مشخص کنید.

 

با توجه به این که قدرت خرید دانشجویان و نیازهای آن‌ها متفاوت است در خریدهای آنلاین کتاب شما می‌توانید از گزینه‌های کتابهای دست دو یا انواع دیگر شرایط نیز استفاده کنید؛ در برخی از فروشگاه‌های آنلاین کتاب، شرایط تبادل کتاب برای دانشجویان وجود دارد و از دورترین فواصل هم متقاضیان را بهم لینک می‌کنند.

 

فضای آنلاین در سفارش کتاب این فرصت را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد که به سرعت به راحتی، در خانه یا هر جایی که باشند، در قفسه‌های کتاب بزرگترین تا نایابترین کتاب فروشی‌ها چرخ بزنند و به دنبال کتاب‌های مورد نیاز خود بگردند.

 

نبود محدودیت زمانی و مکانی در کتاب فروشی‌های آنلاین، باعث می‌شود برای پیدا کردن منابع دروس به راحتی روی این سایت‌ها به عنوان محلی برای دسترسی همه‌ی دانشجویان به یک منبع یک دست حساب کرد. همین مورد به تنهایی فضای آموزشی را آسانتر می‌کند.

 

سفارش آنلاین کتاب دانشگاهی,انواع سایت ‌های فروش کتاب,سایت‌های خرید جزوه و منابع مستقیم درسی

خرید کتاب آنلاین

 

خرید کتاب آنلاین و توسعه بهره وری دانشجویان

مجازی شدن آموزش، گسترش دورکاری و بسیاری از شرایط دیگر که افراد را در خانه نگه می‌دارند با کم کردن ساعات در راه بودن باعث بیشتر شدن زمان آزاد برای قشر دانشجو شده است. سایت‌های سفارش انلاین کتاب به طور غیر مستقیم باعث بیشتر شدن بهره وری دانشجویان شده اند.

 

به این صورت که فضای این سایت‌ها به این صورت است که علاوه بر تولید محتوای تخصصی دانشگاهی یک منبع گسترده از کتابها را در اختیار شما قرار می‌دهند، با جست و جو درباره یک کتاب یا منبع خاص، منابع مکمل آن را هم برای شما نمایش می‌دهند.

 

طبق گزارش بسیاری از دانشجویان عموما این منابع مکمل کمک بسیار زیادی به افزایش تسلط و دانش دانشجویان درباره مبحث مورد نظر کرده است. یک بحث دیگر مربوط به خدمات پک‌های کتاب است که برای گروه نخبگان جامعه یک فرصت طلایی است. این پک‌ها طبق الگوهای مختلف، منابع مشابهی از یک دسته، با توجه به نشر، نویسنده، موضوع یا دیگر طبقه بندی‌ها یک پک منظمی از کتب را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد که از چند جهت مورد توجه دانشجویان است:

 

قیمت مناسبتر

آسانی در یافتن منابع مشابه

کمک به دسترسی به یک منبع منسجم

 

وجود و حضور کتاب فروشی‌های آنلاین کتاب در شرایط استرس زا و در کنار تمام نگرانی‌هایی که دانشجویان به دلیل آموزش‌های مجازی تجربه می‌کنند یک آرامش خاطر است. خصوصا که فعالان این حوزه روز به روز فضای فروش آنلاین کتاب‌های خود را توسعه می‌بخشند.

 

سایت‌های تبادل کتاب,مزایای خرید آنلاین کتاب دانشگاهی,خرید کتاب آنلایk

کتابفروشی های آنلاین

 

خصوصا کتابفروشی‌هایی که در همین شرایط وضعیت دانشجویان را درک می‌کنند و با هر خرید و سفارش کتاب دانشگاهی به ارائه‌ی خدماتی مانند تخفیف یا بن‌های هیجان انگیز برای خریدهای بعدی اقدام می‌کنند و با همین کارهای ساده به بیشتر شدن روحیه دانشجوها کمک می‌کنند. سایت خرید کتاب گاج مارکت مرجعی برای خرید تمام کتاب های کنکور 1401 و دانشگاهی.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی