آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


کنکور, اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه

واکنش رئیس سازمان سنجش به درخواست ممنوع الخروج شدنش از کشور

خدایی طی نامه ای به رئیس مجلس، اظهارات یکی از نمایندگان مجلس را درباره ممنوع الخروج شدنش از کشور تکذیب کرد. به گزارش باشگاه…

انتخاب رشته کنکور تجربی 1400 با استاد محمد موسویمشاور تحصیلی تجربی,انتخاب رشته کنکور تجربی

مشاور تحصیلی تجربی

 

قطعا داشتن مشاور تحصیلی تجربی در مسیر تحصیل بسیار مهم و ضروری است که شما را راهنمایی می کند و انتخاب رشته کنکور تجربی 1400 را می توانید با استاد موسوی انجام دهید.

 

‏البته از حق نگذریم ما در کشورمان هرچه را که کم داشته باشیم مشاوره تحصیلی را زیاد داریم و علت اصلی این زیاد بودن مشاوران یا بهتر بگم نا مشاوران این است که هر شخصی که کنکور را پشت سر می گذارند به محض به دست آوردن موفقیت در رتبه تلاش میکند از فردای روز دانشجو شدن به مشاوره دادن بپردازد و این موضوع بیش از از هر چیز به ضرر دانش آموزان کنکوری است که میخواهند یک مشاور تحصیلی حرفه ای انتخاب کنند چون پیدا کردن مشاوران تحصیلی فوق العاده از بین این همه مشاور که تعدادشان کم کم دارد از تعداد داوطلبان کنکور هم بیشتر میشود کار را مشکل میکند.

 

‏ولی ما در این مقاله میخواهیم یکی از ( بهترین مشاور تحصیلی تجربی ایران ) را به شما معرفی کنیم.

 

انتخاب رشته کنکور تجربی

در این مقاله میخواهیم به یکی از مهمترین نگرانی های داوطلبان کنکور سراسری بپردازیم .

داوطلبان کنکور پس از پشت سر گذاشتن آزمون سراسری و بعد از اعلام نتایج با چالشی بزرگ و سرنوشت ساز روبرو میشوند و آن چالش انتخاب رشته کنکور نام دارد.

 

داوطلبان در این مقطع با سوال های مختلفی روبرو هستند، سوال هایی مثل

• انتخاب رشته کنکور چگونه است؟

• بهترین انتخاب رشته کنکور چگونه است؟

• ‏بهترین مشاوره انتخاب رشته چه کسی است؟

• ‏انتخاب رشته کنکور عالی چگونه است؟

• ‏چگونه انتخاب رشته کنم ؟

• ‏و...

 

‏داوطلبان کنونی و دانشجویان آینده کشور باید این موضوع را بدانید که انتخاب رشته بسیار امر حساسی است و نیاز به دانایی و دانش فراوانی دارد برای یک انتخاب رشته مناسب شما باید بدانید که کدام دانشگاه ها تا چه رتبه ای را در چه رشته ای و با چه جنسیتی میپذیرند.

 

‏در بین کسانی که مشاور تحصیلی انتخاب رشته هستند یکی از بهترین ها استاد موسوی می باشد.

 

‏انتخاب رشته با استاد موسوی می تواند به شما آرامش و آسایش و نتیجه فوق العاده ای را ارائه بدهد.

 

‏استاد موسوی همه ساله با اینکه تعداد کم دانش آموز برای انتخاب رشته می پذیرد اما رزومه فوق العاده ای از خود در مورد انتخاب رشته تجربی بجا می گذارد.

 

نحوه انتخاب رشته کنکور چگونه است؟

شما می توانید ویدیو دانشجو های پزشکی دندانپزشکی پرستاری مامایی و... را ببینید که با انتخاب رشته استاد موسوی به نتیجه فوق العاده دست پیدا کردند.

 

خیلی از کسانی که با استاد موسوی انتخاب رشته داشته اند و هم اکنون دانشجوی بهترین دانشگاه ها و بهترین رشته های کشور هستند هنوز هم باور نمی کنند که توانستند با یک انتخاب رشته درست به این مهم دست پیدا کنند که شما می توانید برای دیدن مصاحبه های جذاب این دانشجویان صفحه انتخاب رشته استاد موسوی مراجعه کنید.

 

خیلی از کسانی که فکر می کردند نتیجهای که در کنکور گرفتند از هدفی که در سر دارند دور است وقتی انتخاب رشته خود را به دست استاد موسوی سپرده اند متوجه شدند که کاملا اشتباه می کردند.

 

‏داوطلبان عزیز مدت زیادی زحمت کشیده ایم و در نهایت تمام تلاشتو تبدیل به یک عدد شده است الان وقت ناامیدی نیست شانس خود را از بین نبرد و برای انتخاب رشته به مشاوران تحصیلی کاربلد و رزومه دار مراجعه کن. شاید انتخاب رشته عالی بتوانیم در مسیر موفقیت ها رو به جلو حرکت کنی.

‏بنا به تحقیقات انجام شده در حوزه آموزش کشور و با توجه به آموزش های فوق العاده و نتیجه های عالی استاد موسوی در حوزه آموزش و در زمینه کنکور میتوانیم ایشان را بهترین مشاوره تحصیلی ایران معرفی کنیم.

 

‏اگر به دنبال یک برنامه تحصیلی خوب و یا یک مشاور تحصیلی خوب هستید استاد موسوی یکی از توانمندترین مشاوران تحصیلی کشور به حساب میآیند.

 

برنامه تحصیلی محمد موسوی چیست؟

برنامه تحصیلی تخصصی استاد موسوی برنامه جامع توربو نام دارد که یکی از موفق ترین و جامع ترین برنامه های تحصیلی کشور می باشد.

 

‏از دیگر خدمات استاد موسوی دوره جمع بندی ایشان می باشد که یکی از پرطرفدارترین جمع بندی های کشور است و نام آن جمعبندی با پدید شو می باشد.

 

‏برای پدیده شدن نه تنها نیاز به یک آموزش و برنامه ریزی تحصیلی طولانی مدت موفق دارید بلکه نیاز به یک جمعبندی فوق العاده هم دارید

 

‏پدیده شو یکی از قدرتمندترین جمعبندی های حال حاضر کشور است که زیر نظر مستقیم خود استاد موسوی و هشت نفر از اساتید برتر دروس مختلف تجربی برگزار میشود.

 

همچنین روز شمار کنکور 1401 را در نظر داشته باشید  تا در کنکور آینده موفق شوید

 

مشاور تحصیلی تجربی,انتخاب رشته کنکور تجربی,نحوه انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته کنکور تجربی

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------