ردپای زشتی روی صورت تان را بپوشانید(طب سوزنی زیبایی وپاسخ به پرسش های متدوال در زمینه طب سوزنی زیبایی)

  طب سوزنی زیبایی,طب سوزنی

 طب سوزنی برای زیبایی پوست

 

طب سوزنی زیبایی

طب سوزنی که به زبان چینی به آن ژن جیو (ZHEN JIU) گفته می‌شود مهم‌ترین شاخه طب سنتی چین ٰاست که با فروکردن سوزن‌های بسیار نازک به نقاط خاصی از بدن که گذرگاه‌های انرژی دانسته می‌شوند باعث تسکین درد و یا درمان مشکل خاصی از بیمار می‌شود. براساس تئوری طب سوزنی، این نقاط خاص بر روی مسیرهای خاصی از بدن با نام گذرگاه(meridian) قرار دارند که انرژی حیات که در زبان چینی به آن «چی» (QI) گفته می‌شود در آنها جریان دارد.

 

طب زیبایی سوزنیپرسش های متدوال در زمینه طب سوزنی زیبایی

چرا باید به طب سوزنی زیبایی به جای راه های سنتی از قبیل جراحی پلاستیک، مواد تزریقی و روش های بدون جراحی فکر کنم؟

طب سوزنی زیبایی,طب سوزنی

  • طب سوزنی تا چه مدت دوام دارد؟
  • هرچند وقت یک بار نیاز به تکرار این فرآیند دارم؟
  • آیا طب سوزنی عوارض جانبی دارد؟
  • هزینه ی طب سوزنی آن چقدر است؟
  • سن مناسب برای شروع چه زمانی است؟
  • چه کسی داوطلب مناسبی برای طب سوزنی زیبایی است؟
  • اگر من تاکنون جراحی پلاستیک یا تزریقات برای مقابله با پیری داشته ام، چه می شود؟

 

 


طب زیبایی سوزنیپاسخ به پرسش های متدوال در زمینه طب زیبایی سوزنی

طب زیبایی سوزنیاصطلاح "زیبایی" به خاطر تمرکز و انتظار از نتیجه ی درمان با طب سوزنی استفاده می شود. سیستم طب سوزنی جوانسازی با تمرکز بر یک رویکرد کامل طراحی شده تا تولید کلاژن و الاستین را افزایش داده و سلامتی را متعادل سازد.

 

طب سوزنی زیبایی,طب سوزنی

 

طب زیبایی سوزنیپیر شدن متوقف نمی شود! وقتی بیماران می گویند: " من فقط جراحی کشیدن صورت می خواهم و باید انجام شود" ، من از آنها می خواهم که به اثرات دراز مدت و اینکه اهداف آنها چیست، نگاه کنند. جراحی کشیدن صورت نیاز به این دارد که هر 7-10 سال، بسته به سلامت، رژیم غذایی،قرار گفتن در معرض آفتاب و ... تکرار شود. آیا این چیزی است که شما می خواهید نگه دارید؟ هزینه، سلامت،خطرات و به خطر انداختن ظاهر طبیعی باید مورد توجه قرار گیرد. طب سوزنی زیبایی یک جراحی کشیدگی صورت نیست.ظاهر شما را طبیعی نگه می دارد و منعکس کننده ی سلامت بهبود یافته ی شماست. این یک روشی است که شما می توانید یک بار در تمام طول عمر یا یک بار در سال انجام دهید.اگر شما روند را در هر زمانی متوقف کنید هیچگونه مشکل پوستی نخواهید داشت.

 

طب سوزنی زیبایی,طب سوزنی

 

طب زیبایی سوزنیتحقیقات نشان داده که کشیدگی صورت با طب سوزنی می تواند بین 3-5 سال دوام بیاورد. باید به این نکته توجه کرد که در طول این مدت روند پیری ادامه دارد.رژیم غذایی، شیوه ی زندگی و بیماری ها می تواند طول نتایج را تحت تاثیر قرار دهد.

 

 

طب زیبایی سوزنیراه حل های مختلفی وجود دارد تا شما بتوانید نتایج خود را حفظ کنید. بعضی از بیماران یک بار در سال با انتخاب تمام پروتکل،نتایج و تمام بدن و روح و روانشان را احیا میکنند.

 

 

طب زیبایی سوزنیزمان استراحتی برای این روش وجود ندارد. خطرات حداقل و به ندرت است که ممکن است شامل سردرد و کبود شدن در محل سوزن باشد.

 

 طب سوزنی زیبایی,طب سوزنی

 

طب زیبایی سوزنیمعمولا برای طب سوزنی زیبایی 10 جلسه نیاز است. در نظر داشته باشید که ممکن است به جلسات اضافی بسته به سن،شرایط پوست وسلامت نیاز باشد.

 

 

طب زیبایی سوزنیهرچه زودتر بهتر! شروع این پروسه در زمانی که تخریب در حال انجام است ولی هنوز دیده نشده، مطلوب می باشد. به طور معمول این مسئله در سی سالگی اتفاق می افتد. کلاژن و الاستین شروع به شکسته شدن می کند،حجم سلول و تولید چربی کم می شود.

 

 طب سوزنی زیبایی,طب سوزنی

 

طب زیبایی سوزنیاگر تاکنون جراحی پلاستیک داشته اید،طب سوزن زیبایی یک درمان اضافی برای کمک به روند درمان،فرونشاندن زخم ها، افزایش جریان خون در محل جراحی و همچنین مناطق اطراف آن است. بعلاوه اگر عمل جراحی به تازگی انجام شده باشد، طب سوزنی می تواند به بهبود زخم ها کمک کرده و همچنین شما را در احساس کردن بهترین انرژی خود در حداقل زمان 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------