بنر عادی

نحوه نمایش تبلیغ بنر عادی در کامپیوتر ( دسکتاپ )

با توجه به تفاوت نمایش بنر عادی در موبایل و دسکتاپ شما میتوانید با استفاده از اسکرول کردن (پیمایش صفحه) موقعیت قرار گیری بنر ها ،همراه با سایز آنها را در نمایشگر دسکتاپ مشاهده نمائید. در نظر داشته باشید که سایز و محل قرار گیری بنر T و m1 در صفحه اصلی و صفحات داخلی متفاوت میباشد . رزرو جایگاه i فقط در صفحات داخلی امکان پذیر است.

نحوه نمایش در صفحات :

داخلی اصلی

نحوه نمایش تبلیغ بنر عادی در موبایل

با توجه به تفاوت نمایش بنر عادی در موبایل و دسکتاپ شما میتوانید با استفاده از اسکرول کردن(پیمایش صفحه) موقعیت قرار گیری بنر ها همراه با سایز آنها را در نمایشگر موبایل مشاهده نمائید. در نظر داشته باشید که سایز و محل قرار گیری بنر Tو C1و m1 در صفحه اصلی و صفحات داخلی متفاوت میباشد . رزرو جایگاه i فقط در صفحات داخلی امکان پذیر است.

نحوه نمایش در صفحات :

داخلی اصلی

تبلیغات بنری یکی از راه های مناسب برای معرفی محصولات و خدمات شماست.تبلیغات بنری معمولا در صفحاتی با محتوای مرتبط با کسب و کار شما و گاها در تمام صفحات سایت اعم از صفحات مرتبط یا غیر مرتبط به منظور معرفی برند شما به تمامی مخاطبان قرار داده میشوند.

برخی از مزایای استفاده از تبلیغات بنری در بیتوته:

تبلیغات بنر عادی بهترین و موثر ترین نوع تبلیغ است ، که معمولا با فرمت gif میباشند ، و با طراحی یک بنر جذاب و متقاعد کننده میتوانید کاربران بیشتری را به سمت برند خود هدایت کنید و در نهایت به تعداد مشتریان خود بیفزایید.

ثبت سفارش آنلاین

logo-samandehi