معاون بازاریابی و فروش سایپا: قیمت هیچ‌یک از محصولات سایپا افزایش نیافته استاخبار,اخبار بازار خودرو,شرکت سایپ

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا با استقبال از کاهش قیمت‌ها در بازار، هیچ‌گونه افزایشی در قیمت محصولات خود نداده و خواهان آرامش بازار است.

به گزارش ایلنا، حسین کاظمی با اشاره به ثبات قیمت محصولات سایپا در ماه‌های اخیر افزود: در حال حاضر با گذشت چند ماه از تغییر دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو، سایپا به عرضه محصولات خود با قیمت ثابت ادامه می‌دهد.

 

وی با اشاره به افزایش قیمت برخی از خودروهای تولید داخل گفت: هیچ‌یک از این افزایش قیمت‌ها مربوط به سایپا نبوده و این گروه خود را ملزم به حفظ ثبات می‌داند.

 

کاظمی تصریح کرد: سایپا ظرفیت روزانه فروش فوری اعتباری محصولات خود را نیز تا حد ممکن افزایش داده تا مصرف‌کنندگان واقعی بتوانند از مزیت‌های موجود در آن استفاده کنند.

 

معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: افزوده شدن خودرو تیبا به سبد محصولات قابل عرضه در طرح فروش اعتباری از دیگر اقداماتی بود که با هدف پوشش نیازهای مختلف بازار صورت گرفت.

 

وی ادامه داد: بازار خودرو در حوزه قیمتی روند کاهشی را تجربه می‌کند و گروه سایپا نیز با هدف کمک به حفظ و بهبود وضع موجود، علاوه بر ثابت‌نگه‌داشتن قیمت محصولات خود، عرضه به بازار را با سرعت بیشتری دنبال می‌کند.

 

وی از بازگشت امکان اعلام قیمت‌ها در سایت‌های اینترنتی خرید و فروش کالا به سایت‌های اینترنتی خرید و فروش خودرو انتقاد کرد و خواستار خرید محصولات سایپا توسط مشتریان از طریق سایت رسمی این گروه شد.

 

کاظمی افزود: سایپا به کنترل قیمت محصولات خود در بازار و از بین بردن واسطه‌گری‌ها از طریق کاهش فاصله قیمت کارخانه و بازار ادامه خواهد داد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------