مدیر عامل سایپا: افزایش قیمت با جذابیت ارائه می شود/ اعلام زمان ورود خودروهای جدید به بازار اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,مدیر عامل سایپا
با توجه به محدوديت ها تمركز بر محصولات ساخت داخل بالا است و لذاپروژه اس پي١٠٠ كه متوقف شده بود دوباره راه اندازي شده و تا اواخر سال محصول جديد آن تكميل و به بازار عرضه مي شود 

مدير عامل شركت سايپا با اشاره با لزوم افزايش اصلاح قيمت خودرو گفت تلاش می شود تا در قيمت هاي جديد نيز جذابيت های لازم لحاظ شده و منافع خريداران در نظر گرفته شود.

 

به گزارش عصر ايران محمد رضا سروش در حاشيه افتتاح نمايشگاه خودروي تهران در جمع خبر نگاران در مورد افزايش قيمت خودر و خاطر نشان كرد: موارد مربوط به قيمت و فروش خودرو زير قيمت تمام شده زيان هنگفتي را به شركت وارد كرده است و لذا اميدوارم تا چند روز آينده قيمت گذاري جديد لحاظ شود.

 

وي ادامه داد: ما نمي توانيم زير قيمت تمام شده خودرو بفروشيم و اين اقدام باعث شده تا در ٩ ماهه اخير با زيان اساسی مواجه شويم.

 

سروش در پاسخ به سوالي در زيمنه اينكه فكر نمي كنيد افزايش قيمت باعث انصراف خريداران شود گفت: افزايش قيمت ها با جذابيتهايي براي خريداران ارايه مي شود و تلاش شده تا منافع آنها نيز در اين زمينه لحاظ شود.

 

وي در زمينه كاهش توليد خودروهاي رنو و ارايه خودرهاي جايگزين نيز خاطر نشان كرد: طرح هاي جايگزيني اعلام شده است اما در كنار آن در حال بررسي خودروناي جايگزين ديگري غير از موارد ذكر شده هستيم كه اين موضوع تا يكماه آينده به جمع بندي مي شد.

 

مدير عامل سايپا رپاسخ به سوال عصر ايران در زمينه ارايه خودروهاي جديد به بازار نيز گفت:با توجه به محدوديت ها تمركز بر محصولات ساخت داخل بالا است و لذاپروژه اس پي١٠٠ كه متوقف شده بود دوباره راه اندازي شده و تا اواخر سال محصول جديد آن تكميل و به بازار عرضه مي شود

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------