کف قیمت پژو 301 تولید داخل چند تومان خواهد بود؟ اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , قیمت پژو 301
.به نظر می رسد نزدیکترین خودرو جدید به خط تولید در کشور پژو 301 ایران خودرو باشد. خودرویی که بازار خودرو بی صبرانه منتظر آن است. 

به گزارش ایلنا، چند سال پیش که برای اولین بار یحث تولید پژو 301 در ایران مطرح شد، صحبت ها اینگونه بود که قرار است این خودرو در رده خودروهای نسبتا ارزان بازار قرار بگیرد. از آن زمان مدت ها گذشته و اکنون بازار و قیمت خودرو در شرایطی کاملا متفاوت قرار گرفته است.

 

در همین راستا روزنانه شهروند گزارش داد که: هر چند که تولید این خودرو خبر خوشایندی برای بازار خودروی ایران است، اما چند‌درصد از مردم کشور قادر به خرید این محصول خواهند بود؟

 

آن‌گونه که آمارها نشان می‌دهد، بیش از ٨٠‌ درصد خرید و فروش‌های انجام‌شده طی ‌‌سال ٩٧ در بازار مربوط به خودروهای کمتر از ٥٠‌ میلیون تومان بوده است و به دلیل کاهش قدرت خرید، بسیاری از ایرانی‌ها قادر به خرید خودروهای گرانقیمت نیستند.

 

محصولی که قرار بود جایگزین پژو ٤٠٥ در بازار ایران شود، به گفته  مسئولان ایران‌خودرو قیمتی بالاتر از دنا پلاس خواهد داشت. البته به گفته کارشناسان صنعت خودرو با در نظر گرفتن شرایط امروز،  حداقل ٢٠٠‌ میلیون تومان قیمت خواهد داشت، البته به‌ طور قطع  هزینه تولید در‌ سال آینده به‌مراتب بالاتر خواهد رفت.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------