کاهش کیفیت محصولات پژو در ایران/ رنو برنده جنگ کیفیت خودروهای داخلی اخباراقتصادی,خبرهای اقتصادی, محصولات پژو

 آخرین گزارش سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نشان می‌دهد که سبد محصولات پژو در ایران نسبت به سایر خودروسازان فعال در کشورمان از کاهش کیفیت برخوردار بوده و در مقابل شرکت رنو توانسته رتبه باکیفیت‌ترین خودروهای ساخت داخل را به خود اختصاص دهد.

به  گزارش  اقتصادنیوز ؛آخرین گزارش سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نشان می‌دهد که سبد محصولات پژو در ایران نسبت به سایر خودروسازان فعال در کشورمان از کاهش کیفیت برخوردار بوده و در مقابل شرکت رنو توانسته رتبه باکیفیت‌ترین خودروهای ساخت داخل را به خود اختصاص دهد.

این گزارش حاکی از آن دارد که محصولات رنو نظیر ساندرو، ال90 و پارس تندر با کسب سه ستاره، عنوان باکیفیت‌ترین خودروهای ساخت داخل در رنج قیمتی 35 تا 50 میلیون تومانی را به نام خود کرده‌اند.

رنو که این روزها قصد دارد با گسترش فعالیت خود در ایران سهم زیر 10 درصدی از تولید محصولات خود در ایران را افزایش داده و با گسترش خدمات پس از فروش و ارتقا کیفیت محصولات خود، خودروهایی را روانه بازار ایران کند که هم صرفه اقتصادی داشته باشد و هم اینکه سطح کیفی مناسبی را به خود اختصاص دهد.

این گزارش حاکی از آن دارد، رقیب هموطن رنو که نزدیک به ربع قرن در ایران مشغول فعالیت است تنها به افزایش تولید و فروش در ایران فکر کرده و در گسترش خدمات پس از فروش و ارائه خودروهای نسل جدید به خودروسازان ایرانی خساست به خرج داده است.

گزارش سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران موید آن است که بیشترین حجم از محصولات پژو در ایران در رده خودروهای کم کیفیت قرار گرفته‌اند که این موضوع به خاطر قدیمی بودن پلت فورم این خودروهاست. به نظر می‌رسد ایران خودر بهتر است در دور جدید همکاری خود با پژو، بر سر کیفیت و خدمات پس از فروش الگوهایی نوینی را طلب کند تا محصولات این برند معتبر اروپایی نیز در ایران با وسواس بیشتری به تولید برسد.

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023