طرح مفهومی جدید از مدل کوپه خودروی سونیاخبار,دنیای خودرو,طرح مفهومی جدید از مدل کوپه خودروی سونی
یک طراح با انتشار تصویر جدیدی دید خود را از مدل کوپه خودرو سونی به نمایش گذاشت.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران،  طرح مفهومی خودرو Vision S شرکت سونی همه را در نمایشگاه SEMA متحیر کرد. این شرکت تا به حال در صنعت خودروسازی هیچ دخالتی نداشت، البته اگر خودرو‌های موجود در بازی‌ها در نظر گفته نشود. اقدام به طراحی مدل در صنعت خودرو توسط این شرکت بزرگ فناوری یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین اخبار چند سال اخیر بود. طرح مفهومی فوق مدرن این شرکت از همین حالا این پتانسیل را دارد تا مقام بالاتری نسبت به خیلی از خودرو‌های چهار در و صندوق دار دیگر کسب کند. حالا سوالی برای برخی طرفداران پیش آمده که مدل کوپه طرح مفهومی سونی چگونه خواهد بود.

 

انتشار طرح مفهومی یک طرفدار

یک طراح با نام آکسیونوو نیکینا با طراحی این مدل به سوال دیگر طرفداران پاسخ داده است. این فرد مدل را با عنوان Vision Coupe معرفی کرده و حقیقاتا این طرح آنقدر‌ها بد به نظر نمی‌آید. در واقع حتی مدل کوپه Vision S با یک در کمتر جذابیت ظاهری بیشتری دارد. رنگ طلایی خاص و زیبای قرار گرفته بر روی بدنه یک شخصیت جدید و مورد پسند را به این خودروی تماما الکترونیک بخشیده است.

 

اخبار,دنیای خودرو,طرح مفهومی جدید از مدل کوپه خودروی سونی

 

بعضی افراد در واکنش به این رنگ و طراحی جدید بدنه ابراز کرده‌اند که پس از مشاهده تصویر تماما از یاد بردند که بدنه خودرو متشکل از ۳۳ سنسور تشخیص اشیاء و انسان است. این طراحی همچنین شامل یک تزئین با رنگ قرمز در عقب خودرو می‌شود. این خط قرمز رنگ که کاملا از جنس شیشه است مربوط به قسمت چراغ ترمز شده و در کل عرض عقب خودرو کشیده شده است. این طراحی در نظر خیلی از افراد بسیار جالب آمده و برخی معتقدند که می‌تواند با مدل‌هایی مانند Porsche Taycan رقابت کند.

 

اخبار,دنیای خودرو,طرح مفهومی جدید از مدل کوپه خودروی سونی

 

متاسفانه نه تنها این طرح مفهومی، بلکه همچنین طراحی منتشر شده توسط شرکت سونی قرار نیست به هیچ عنوان ساخته و به بازار جهانی عرضه شوند. اخیرا مدیر پروژه Vision S اعلام کرده است که شرکت سونی قصد ندارد تا به جمع سازندگان خودرو بپیوندد و این طرح صرفا یک اقدام از سوی سونی برای رشد و توسعه خودرو‌های آینده بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------