جدیدترین خودروی فراری احتمالا یک رقیب بزرگ برای تسلا Roadster استاخبار,اخبار دنیای خودرو,جدیدترین خودروی فراری
شواهد حاکی از آن است که شرکت فراری در حال ساخت یک خودروی تمام الکترونیک اسپرت برای رقابت با اتومبیل‌هایی مانند Tesla Roadster است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شرکت فراری برای معرفی و ساخت خودرو‌های الکترونیک تا امروز بسیار با احتیاط عمل کرده است. مخاطبین و طرفداران این شرکت تنها یک نمونه خودرو به همراه پلاگین هیبریدی را مشاهده کردند که این شرکت ایتالیایی سال پیش با عنوان SF90 Stradale معرفی کرد. درست است که می‌توان مدل LaFerrari را نیز جزو خودرو‌های الکترونیکی دانست، اما سیستم استفاده شده در آن اتومبیل تنها برای ایجاد قدرت اجرایی بیشتر بود. حالا به نظر می‌آید که شرکت فراری در حال ایجاد تغییراتی جدید در روند فعالیت‌های خود است چرا که اخیرا این شرکت اعلام کرد که به زودی به رقابت در ساخت خودرو‌های الکترونیکی می‌پیوندند. با این حال فراری هنوز درحال تفکر بر روی اهداف آینده خود است چرا که این شرکت تنها زمانی که بتواند از سطح استاندارد‌ها بالاتر رود پا به عرصه رقابت می‌گذارد.

 

اخبار,اخبار دنیای خودرو,جدیدترین خودروی فراری

 

گفتنی است که فراری در ماه ژانویه درخواست ثبت اختراع مربوط به فناوری الکترونیک سازی خودرو را در اروپا ثبت کرده است و این خبر دیروز از سوی دفتر ثبت اختراعات اروپا منتشر شد. چنین درخواستی اولین بار برای Porsche Taycan EV صادر شد و این نشان می‌دهد که شرکت فراری می‌تواند چه اقداماتی برای اولین خودروی تمام الکترونیک خود در سر داشته باشد. اخیرا تصاویری منتشر شده که ممکن است تنها چند طرح مفهومی باشد، اما اگر این تصاویر مربوط به خودرو تمام الکترونیک فراری باشند تا حدی مسیر فراری را برای مخاطبین مشخص می‌کنند. تصویر منتشر شده نشانگر یک خودرو تمام الکترونیک اسپرت با دو صندلی است که می‌تواند آن را به رقیب اصلی و بزرگی برای خودروی Tesla Roadster تبدیل کند.

 

اخبار,اخبار دنیای خودرو,جدیدترین خودروی فراری

هر آنچه در تصویر مشخص است

تصویر نشانگر یک کابین دونفره با چهار موتور الکترونیکی است که هر موتور برای یک چرخ و در کنار آن قرار دارد. گفتنی است که این چیدمان می‌تواند برای یک خودرو اسپرت هیبریدی مورد استفاده قرار گیرد. طراحی قابل مشاهده همچنین نشانگر آن است که هر موتور الکترونیکی (یا دو موتور) توسط یک موتور احتراق داخلی فعالیت می‌کنند. فراری پیش‌تر اعلام کرده بود که هر چهار موتور الکترونیکی می‌توانند برای ایجاد قدرت بیشتر در کنار یک موتور احتراقی قرار گیرند. لازم به ذکر است که شرکت فراری هنوز اطلاعاتی درباره درخواست ثبت اختراع خود منتشر نکرده است و این تصاویر واضح‌ترین مدرک برای منابع خبری برای اعلام ساخت خودرو تمام الکترونیک توسط فراری بوده است.

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی