رندر جذاب از مدل کوپه کادیلاک اسکلیداخبار,دنیای خودرو,رندر جذاب از مدل کوپه کادیلاک اسکلید
یک تیم طراحی علاقه‌مند به خودروهای شاسی‌بلند کوپه، با انتشار رندر جدیدی از اتومبیل کادیلاک زیبایی خودروهای کوپه را به طرفداران یادآوری کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، یک تیم طراحی که معتقد بودند طرح حال حاضر خودروی شاسی‌بند کادیلاک اسکلید بیش از اندازه کاربردی و تا حدی تکراری است، سعی کردند با انتشار یک رندر جدید از این اتومبیل اشخاصی که با آن‌ها هم عقیده هستند را کمی دل‌گرم کنند. رندر منتشر شده نشانگر یک شاسی‌بند کوپه و دو در است که این روز‌ها دیگر کمتر از این مدل دیده می‌شود. بسته به دلایل نا مشخصی، خودرو‌های شاسی‌بند دو در داخل بازار فروش خودرو معمولا با استقبال زیادی مواجه نمی‌شوند.

 

برای این امر می‌توان به خودرو‌های نا موفق Ford Eplorer Coupe، Blazer Coupe، Cherlokee Coupe شرکت جیپ و یا حتی طرح مفهومی Range Rover اشاره کرد. این طرح که تا مراحل تولید انبوع هم رسیده بود پیش از آغاز چرخه تولید به دلیل عدم حمایت طرفداران و سپاستقبال کم، متوقف شد.

 

اخبار,دنیای خودرو,رندر جذاب از مدل کوپه کادیلاک اسکلید

 

شکست و عدم موفقیت کوپه‌ها در دنیای اتومبیل‌های شاسی‌بلند

به نظر می‌آید وقتی نوبت به خودرو‌های شاسی‌بلند می‌رسد خریداران سراسر دنیا یک اتومبیل کاربردی با چهار در و یک بدنه زیبا را به مدلی دو در با طراحی کوپه و اسپرت ترجیح می‌دهند. گفتنی است که خودرو‌های کوپه برخلاف عدم جذابیت ظاهری بالا از قدرت فنی بالاتری برخوردارند و طرفداران خود را با ارائه قدرت بالاتر جذب می‌کنند. با این حال به نظر می‌آید خودرو سازان در نسل جدید ماهیت خودرو‌های کوپه را فراموش کرده‌اند و آن را تغییر داده‌اند.

 

برای مثال شرکت بی‌ام‌و طی یک اقدام عجیب خودرویی با نام 4Series Grand Coupe را به بازار عرضه کرده است. این خودرو یک دل چهار در با عنوان کوچه است که از مدل دو در کوپه یک خودروی چهاردر دیگر ساخته شده است. این روند اجرایی شرکت آلمانی بی‌ام‌و خیلی از افراد و منتقدین را گیج کرد. متاسفانه معنی اسم کوپه در این روز‌ها کاملا جایگاه خود را در صنعت خودروسازی از دست داده و خیلی از منابع و منتقدین معتقدند هیچ‌کدام از خودروسازان در طی سال‌های اخیر موفق به تولید یک خودروی کوپه واقعی و بی نقض نبوده‌اند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------