خودرویی که از خط و خش‌های رانندگی شهری در امان است! / کاکتوس سیتروئن را ببینیدمحققان شرکت فرانسوی سیتروئن طرحی برای خودروی ویژه رانندگی در شهرهای شلوغ را داده‌اند که با داشتن حفاظ‌های لازم باعث می‌شود بخش اعظم بدنه از خط و خش‌های معمول رانندگی در خیابان‌ها محفوظ بماند.

خبرآنلاین، سيتروئن C4 كاكتوس،مجهز به سپر یا کیسه‌های مملو از هوا در قسمت‌های مختلف بدنه به ویژه بر روی درها است تا در برابر برخورد اجسامی بزرگ و کوچک از بدنه محافظت کند. مقام‌هاي سيتروئن مي‌گويند سپرها يا بامپرهاي محافظت از بدنه معروف به Airbump بهترین کارایی را در دفع انرژی انواع اجسام از خود نشان می‌دهند. به ‌طوری ‌که در آزمایش‌های انجام شده در بخش تحقیقات کارخانه مشخص شد که آنها از بدنه خودرو در برابر انواع ضربات سبک و متوسط و خطر خش‌افتادن بدنه جلوگیری می‌کنند.

 

اخبارخودرو,خبرهای خودرو,سيتروئن C4

 

اخبارخودرو,خبرهای خودرو,سيتروئن C4

 

به گفته محققان سيتروئن اين بامپرهاي پر شده از هوا درباره تصادف‌هاي سبك مرسوم به ويژه اتفاق‌هايي كه موقع پارك كردن خودرو در فضاهاي كوچك شهرها اتفاق مي‌افتد به خوبي از آن محافظت مي‌كنند.

 

اخبارخودرو,خبرهای خودرو,سيتروئن C4

 

به گفته مقام‌هاي سيتروئن چون اين كراس اور مانند كاكتوس مي‌تواند از خودش در برابر آسيب‌ها حفاظت كند نام آن كاكتوس انتخاب شده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------