تصاویر | ابرخودروی جدید که تلفیقی از سرعت و زیبایی است ابرخودروی جدید پنین‌فارینا,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
ابرخودروی جدید پنین‌فارینا با ۱۹۰۰ اسب بخار قدرت در کمتر از ۲ ثانیه ۱۰۰ کیلومتر در ساعت سرعت می‌گیرد.

به گزارش خبرآنلاین، شرکت پینین فارینا مشخصات و عملکرد ابرمناشین جدیدش را مشخص کرد که شامل ۱۹۰۰ اسب بخار قدرت، حداکثر سرعت ۳۱۵ کیلومتر بر ساعت در ساعت و شتاب ۰ تا ۱۰۰ دو ثانیه‌ای است.

 

پنین‌فارینا باتیستا بیشتر عملکرد چشمگیر خود را مدیون تصمیم خود برای تبدیل شدن به تمام الکتریکی است. خودروهای برقی سریع‌تر از خودرو های بنزینی هستند؛ زیرا گشتاور آنها در مدت زمان ‌کوتاه‌تری اعمال می‌شود.

 ابرخودروی جدید پنین‌فارینا,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

این واکنش گشتاور به این دلیل اتفاق می‌افتد که خودرو های تمام الکتریکی دارای گیربکس نیستند. در این میان خودرو های گاز سوز در مسافرت های طولانی عملکرد بهتری دارند. چرا خودروهای برقی معمولاً برای سفر با سرعت بیش از ۱۰۰ مایل در ساعت مشکل دارند، و تولیدکنندگان اغلب حداکثر سرعت آنها را برای حفظ مصرف باتری محدود می کنند.

 

اما باتیستا این محدودیت را شکسته و توانسته شارژ شدن از ۲۰% تا ۸۰% را در کمتر از ۲۵ دقیقه در خودرو خود فراهم کند. این ماشین با یک بار شارژ کامل ۴۵۰ کیلومتر مسیر را طی می‌کند.

 ابرخودروی جدید پنین‌فارینا,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

طراحی این خودرو نمایی از طرح‌های این خودروساز ایتالیایی برای آینده را پیش رو می‌گذارد و در عین حال به نمونه‌های کلاسیک وفادار مانده است. اتصال دائم به اینترنت پرسرعت و جمع‌آوری داده‌های پیشرفته از طریق سیستم تله‌متری از دیگری امکانات این ابرخودروی زیباست.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022