شیشه های جدید ذوب یخ در خودروهای فولکس واگندر ابتدا این شیشه‌های آب و هوایی ابتدا در مدل‌هایی مانند گلف، تیوگان و پاسات وارد اروپا می‌شود و قیمت آن حدود 363 دلار یا 340 یورو خواهد بود.

 اگر از سامانه‌های قدیمی یخ زدایی و اسپری‌های ذوب کننده روی شیشه خودرویتان ناراضی هستید، نگران نباشید. فولکس‌واگن در راه‌حلی تازه خلاقیتی جدید به خرج داده و شیشه‌های ذوب کننده یخ را در ساختار بدون سیم برای خودروهای آینده ارائه کرده است.

 

به گزارش عصر ایران به نقل از "اتوبلاگ"، گروه خودروسازی فولکس‌واگن شیشه‌های جدیدی را برای خودروهایش طراحی کرده است. در این شیشه ها از یک لایه شبکه‌ای نقره با قابلیت رسانای الکتریکی، بین لایه‌های شیشه استفاده شده است. این شیشه جلو اتومبیل تنها با استفاده از 400 تا 500 وات قادر به ذوب برف یا یخ شکل گرفته است.

فناوری جدید نقره‌ای در ذوب برف روی شیشه‌های جلو

 

این شیشه‌ها همچنین شامل رشته‌های بسیار باریکی در بافت خود است که باعث گرم شدن برف‌پاکن‌ها و مانع یخ زدن آن روی سطح شیشه می‌شود.

 

 اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی , شیشه های جدید ذوب یخ

با توجه به داشتن شیشه‌های گرم در خودرو، هیچ‌چیز دیگر ساختار خارجی و فضای درونی خودرو تغییر نکرده است. راه‌حل فولکس‌واگن در این زمینه کاملا خلاقانه است و باعث حذف رشته‌های باریک سیم در شیشه‌های خودرو می‌شود که پیش از این در شرایط خاص به خوبی در دید راننده قرار می‌گرفت.

 

در ابتدا این شیشه‌های آب و هوایی ابتدا در مدل‌هایی مانند گلف، تیوگان و پاسات وارد اروپا می‌شود و قیمت آن حدود 363 دلار یا 340 یورو خواهد بود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی