SLEEPsense گجتی برای کنترل خواب کاربرانگجت SLEEPsense,اختراعات جدید,گجت SLEEPsense برای کنترل خواب

با استفاده از سنسور  SLEEPsense می توان تلویزیون یا لامپ ها را خاموش کرد

 

 SLEEPsense گجتی برای کنترل خواب کاربران
گجت های متفاوت و بسیاری از سوی کمپانی ها یا شرکت های مختلف برای رصد یا ارتقاء خواب کاربران تولید و عرضه می شوند. سامسونگ محصول جدیدی را با نام SLEEPsense عرضه کرده که به کنترل و چگونگی خواب کاربرانش می پردازد.


سنسور جدید کمپانی سامسونگ از ضخامتی حدودا یک سانتی متری برخوردار شده که در زیر تخت یا بستر کاربران قرار گرفته و از این طریق می تواند به رصد میزان خواب و همینطور استراحت کاربرانش در طول شبانه روز پرداخته و داده ها را با آنها به اشتراک بگذارد. این گجت هوشمند علاوه بر رصد خواب کاربرانش می تواند با سایر گجت ها نیز ارتباط برقرار کند. برای مثال، سنسور  SLEEPsense می تواند با سیستم تهویه هوا، تلویزیون یا حتی درب های ورودی هوشمند ارتباط برقرار کند تا بر کیفیت خواب کاربرانش افزوده شود.

 

ویژگیهای گجت SLEEPsense,اختراعات جدید,گجت SLEEPsense برای کنترل خواب

 SLEEPsense می تواند با سیستم تهویه هوا، دربهای ورودی هوشمند و ... ارتباط برقرار کند

 

 کاربران در زمان استراحت به سادگی و بدون اینکه بستر خود را ترک کنند، با استفاده از سنسور  SLEEPsense و با ارسال دستوری ساده می توانند تلویزیون یا لامپ ها را خاموش کنند. از دیگر ویژگی های  سنسور SLEEPsense می توان به فناوری  EarlySense در آن اشاره کرد که قادر به کنترل علائم حیاتی کاربرانش مانند ضربان قلب، میزان تنفس و ... است. کاربران با استفاده از این گجت هوشمند می توانند به بررسی میزان یا کیفیت خواب خود پرداخته تا استراحت بهتری را تجربه کنند. SLEEPsense با برقراری ارتباط با اسمارت فون یا تبلت ها می تواند اطلاعات و داده ها را به کاربرانش منتقل کند.
منبع : mehrnews.com

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------