پیشگویی ترسناک از زمان دقیق جنگ جهانی سومجنگ جهانی سوم ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
دستیار صوتی الکسا آمازون در پاسخ به سوال یک کاربر، پیشگویی ترسناکی از تاریخ،‌ زمان و علت دقیق آغاز جنگ جهانی سوم داشت. 

به گزارش گجت نیوز؛ می‌توان عصر حاضر را عصر هوش مصنوعی دانست. امروزه هوش مصنوعی در بسیاری از دستگاه‌ها و سرویس‌ها، از گوشی های هوشمند گرفته تا موتورهای جست‌وجو، حضور دارد و به جزوی از زندگی روزانه ما تبدیل شده است. با این حال سرعت توسعه و تکامل هوش مصنوعی بسیار افزایش پیدا کرده و این روزها چت GPT و موارد مشابه آن سروصدای زیادی به پا کرده است. همچنین می‌توان گفت تقریبا تمام شرکت‌های بزرگ دنیای فناوری در حال پیاده‌سازی هوش مصنوعی در سرویس‌ها و محصولات خود هستند و به همین دلیل خیلی‌ها می‌گویند، آینده از آن هوش مصنوعی است.

 

هوش مصنوعی با وجود تمام کاربردها و مزایایی دارد، باعث ترس خیلی از افراد شده است. بسیاری از تحلیلگران و کاربران نگران آینده هوش مصنوعی هستند و می‌گویند ممکن است این فناوری در آینده جای انسان‌ها را در بسیاری از مشاغل بگیرد. پیش‌بینی‌های ترسناک‌تری هم درباره هوش مصنوعی وجود دارد که به فیلم‌های علمی تخیلی شباهت دارند؛ این که هوش مصنوعی به مرحله‌ای از خودآگاهی برسد که علیه انسان‌ها طغیان کند و حتی حیات بشر را به خطر بیندازد.

 

این روزها با ترند شدن چت GPT و چت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مشابه آن، پرسیدن سوال‌های مختلف از هوش مصنوعی داغ شده است. اما به تازگی ویدیویی منتشر شده که در آن، دستیار صوتی الکسای آمازون پاسخ ترسناکی به یک سوال می‌دهد. Alexa یک دستیار مجازی هوشمند است که توسط شرکت آمازون ساخته شده و با صدا کنترل می‌شود و می‌تواند با دستورهای صوتی شما، کنترل خانه هوشمندتان را بر عهده بگیرد یا به سوال‌هایتان پاسخ بدهد.

 

علت و زمان دقیق آغاز جنگ جهانی سوم از نظر الکسا

در ویدیویی که در فضای مجازی منتشر شده، یک کاربر از دستیار صوتی الکسا می‌پرسد جنگ جهانی سوم چه زمانی آغاز می‌شود؟ دستیار هوشمند آمازون در پاسخ به این سوال می‌گوید جنگ جهانی سوم در ساعت ۶ بعد از ظهر روز ۳ نوامبر ۲۰۲۳ (دوازده آبان ۱۴۰۲) و با حمله موشکی روسیه به آلمان آغاز می‌شود. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

 

تاکنون پیش‌بینی‌های مختلفی از سوی کارشناسان، تحلیلگران و افراد مختلف درباره زمان و علت آغاز جنگ جهانی سوم مطرح شده بود. برخی می‌گفتند جنگ جهانی سوم بر سر آب خواهد بود و برخی دیگر به جنگ فضایی اشاره کرده بودند. بعضی از پیش‌بینی‌کنندگان هم پای چین و کره شمالی را وسط کشیدند. اما پیش‌بینی دستیار الکسا از آغاز جنگ جهانی سوم با حمله موشکی روسیه به آلمان در اواخر سال جاری میلادی، می‌تواند بسیار ترسناک باشد؛ به‌خصوص این که از سال گذشته و با تهاجم روسیه به اوکراین، بسیاری از کارشناسان از احتمال وقوع جنگ جهانی ابراز نگرانی کرده بودند و این روزها، اختلافات روسیه با غرب نیز بسیار جدی به نظر می‌رسد. 

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------