کوئل؛گجت پوشیدنی برای تسکین دردهای مزمن بدنگجتهای پوشیدنی, گجت Quell,ابزارهای پوشیدنی

کوئل ( Quell ) به مدت 60 دقیقه اعصاب بدن شما را تحریک می‌کند

 

کوئل؛گجت پوشیدنی برای تسکین دردهای مزمن بدن
در سرار جهان افراد بسیاری هستند که از دردهای مزمن بدن یا Chronic Pain رنج می برند. دردهایی که زندگی را برای آنها سخت و طاقت فرسا کرده و قدرت انجام فعالیت های روزانه را از آنها گرفته است. اکنون محققین عصب شناسی گجتی را گجتی با نام Quell ابداع کرده اند که به ادعای آنها ، می تواند درد های موضعی مزمن را برطرف سازد.


کوئل ( Quell ) به مدت 60 دقیقه اعصاب بدن شما را تحریک می‌کند و به شکل کاملا طبیعی و بدون دارو، سیگنال‌های درد را متوقف می‌کند. کسانی که از این دستگاه استفاده کرده‌اند خواب راحت‌تر و درد کمتری را تجربه کرده‌اند. هدف از تولید این دستگاه پوشیدنی علاوه بر کاهش درد، افزایش توانایی بیمار در انجام کارهای روزمره خود است.

 

گجتهای پوشیدنی, گجت Quell,ابزارهای پوشیدنی

جلسات درمانی با کوئل ( Quell ) می‌تواند تا یک ساعت به طول بینجامد


کوئل( Quell ) از یک دستگاه الکترونیکی، بند ورزشی و الکترودهای ویژه ای تشکیل شده است. کسانی که از درد مزمن رنج می‌برند، باید آن را دور ماهیچه‌های پای خود ببندند و تنها یک دکمه را برای فعال‌سازی آن فشار دهند. دستگاه با استفاده از یک تکنولوژی ویژه به نام WINS عمل تحریک‌سازی اعصاب را آغاز می‌کند.

 

گجتهای پوشیدنی, گجت Quell,ابزارهای پوشیدنی

گجت Quell  می تواند درد های موضعی مزمن را برطرف سازد

 

کوئل (Quell ) به شکل ویژه بر روی اعصاب حسی تمرکز می‌کند و پالس‌های عصبی به مغز می‌فرستد. سپس از آنجا پاسخی برای توقف سیگنال‌های درد به تمامی بدن فرستاده می‌شود. مصرف‌کننده ممکن است پس از پوشیدن این دستگاه با فشاری کم و یا احساس تکان‌های بسیار آرام در پای خود روبرو شود. پس از 15 دقیقه دردها آرام آرام از بین می‌روند.

 

گجتهای پوشیدنی, گجت Quell,ابزارهای پوشیدنی

گجتهای پوشیدنی, گجت Quell,ابزارهای پوشیدنی

هدف از تولید دستگاه پوشیدنی علاوه بر کاهش درد، افزایش توانایی بیمار است

 

جلسات درمانی می‌تواند تا یک ساعت به طول بینجامد و در صورت نیاز می‌توان با فاصله‌های یک ساعته در طول روز یا شب نیز از آن استفاده کرد. اپلیکیشن ویژه ای هم برای آن تولید شده است.
منبع : gadgetnews.ir

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------