اپلیکیشن‌هایی برای مدیریت بهتر ایمیل‌ها اپلیکیشن‌هایی برای مدیریت بهتر ایمیل‌ها 

همان گونه که تلفن های هوشمند و تبلت ها به بخشی ضروری از زندگی کاری ما مبدل می شوند، اپلیکیشن مدیریت ایمیل تلفن همراه نیز روند تحول خود را طی کرده و روش هایی منحصر به فرد برای مدیریت و دسترسی به صندوق پستی دیجیتال کاربران را فراهم می کنند.

 

اما تمامی اپلیکیشن های ایمیل ویژگی های یکسانی ارائه نمی کنند و در ادامه برخی از بهترین نمونه ها از اپلیکیشن هایی از ایمیل با هدف کلی دسترسی ساده به ایمیل ها تا نمونه هایی با آخرین ویژگی های نوآورانه و قابلیت های سفارشی سازی را معرفی می کنیم.

 

Microsoft Outlook (Android - iOS)

 

اپلیکیشن‌ مدیریت ایمیل‌ها,اپلیکیشن‌,ایمیل  اپلیکیشن مدیریت ایمیل تلفن همراه نیز روند تحول خود را طی کرده

 

اپلیکیشن تحلیلی داخلی اوت‌لوک به طور خودکار ایمیل های مهم (از چندین مخاطب) بر اساس ارتباطات کاربر را در معرض دید وی قرار می دهد و کنترل های مبتنی بر سوئیپ کار با ایمیل ها را تسهیل می کنند. این اپلیکیشن موبایل با حساب های کاربری دیگر مانند اکسچنج، آفیس 365، Outlook.com، جی میل، یاهو میل و آی‌کلود نیز کار می کند.

 

Inbox (Android - iOS)

 

ترفند موبایل,تلفن های هوشمند,اپلیکیش موبایل

اپلیکیشن موبایل با حساب های کاربری دیگر مانند اکسچنج کار می کند

 

در شرایطی که گوگل از اپلیکیشن جی‌میل پشتیبانی می کند اما اپلیکیشن مدیریت ایمیل دیگری توسط این شرکت معرفی شده که اینباکس نام دارد. گوگل با اینباکس قصد دارد ایمیل هوشمندتری را با سیستمی جدید ارائه کند که به طور خودکار اطلاعات مرتبط با هم مانند جزئیات خرید و سفر را در زبانه هایی با دسترسی راحت گروه‌بندی می کند.

 

"نمای های‌لایتس" نیز بی نیاز از باز کردن ایمیل جزئیات مهم موجود در آن مانند عکس ها، سفارش های بروزرسانی و غیره را نمایش می دهد. افزودن یادآوری و سنجاق کردن پیام ها به بخش بالای صندوق پستی از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن مدیریت هستند.

 

Mailbox (Android - iOS)

 

اوت‌لوک,اپلیکیشن جی‌میل,اپلیکیشن های ایمیل

صندوق پستی از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن مدیریت هست

 

میل‌باکس ابزار مدیریت ایمیل کارآمدی است که با رابط کاربری کمینه‌گرای خود دسترسی سریع به پیام ها و گفتگوها را امکان‌پذیر می کند و با سوئیپ کردن می توانید ایمیل ها را آرشیو و یا حذف نمایید. همچنین، گزینه ای برای تعویق یک پیام و بازگشت دوباره آن به صندوق ورودی زمانی که از وقت کافی برای رسیدگی به آن برخوردار هستید در میل‌باکس گنجانده شده است.

 

ویژگی یادگیری این اپلیکیشن مدیریت امیل با اقدام ها و رفتارهای روزمره کاربر سازگار شده و می تواند به عنوان مثال گفتگو با دوستان را تا بعد از ظهر به تعویق اندازد و یا به طور خودکار گفتگوهای مشخص را غیرفعال کند.

 

متاسفانه تنها کاربران جی‌میل یا آی‌کلود می توانند از میل‌باکس استفاده کنند و همچنین این اپلیکیشن فاقد ذخیره پیام در قالب پیش نویس (Draft) است.

 

Hop (iOS)

 

اپلیکیشن‌ مدیریت ایمیل‌ها,اپلیکیشن‌,ایمیل

میل‌باکس ابزار مدیریت ایمیل کارآمدی است

 

در شرایطی که بیشتر اپلیکیشن های ایمیل بهبود کارایی مدیریت ایمیل را هدف قرار داده اند، هوپ تغییر چگونگی استفاده کاربر از اپلیکیشن ایمیل با الهام از پیام رسانی فوری را مد نظر قرار داده است.

 

هوپ ایمیل ها را در مجموعه ای گروه بندی شده و به سبک اپلیکیشن های پیام رسان نمایش می دهد. این اپلیکیشن مدیریت از پیوست ها و به اشتراک گذاری موقعیت مکانی پشتیبانی می کند و با سیستم اعلان قابل سفارشی سازی همراهی می شود که امکان شنیدن هشدارهای صوتی منحصر به فرد هنگام دریافت ایمیل از فرد یا گروهی خاص را می دهد.

 

Cloudmagic (Android - iOS)

 

ترفند موبایل,تلفن های هوشمند,اپلیکیش موبایل

چگونگی استفاده کاربر از اپلیکیشن ایمیل با الهام از پیام رسانی فوری

 

اگر در پی اپلیکیشن مدیریت ایمیلی هستید که دامنه گسترده ای از سرویس های ایمیل را پوشش می دهد و ویژگی های جالب توجه ای را نیز به کاربر ارائه می کند، کلودمجیک می تواند به عنوان گزینه ای ایده‌آل مد نظر قرار بگیرد.

 

این اپلیکیشن از حساب های کاربری جی‌میل، آی‌کلود، اکسچنج و IMAP پشتیبانی می کند. کلود مجیک به یک صندوق ورودی ایمیل متحد (تا پنج حساب کاربری) مجهز شده است.

 

Dispatch (iOS)

 

سیستم عامل اندروید,حساب کاربری جی‌میل,پلیکیشن های ایمیل

اپلیکیشن از حساب های کاربری جی‌میل، آی‌کلود، پشتیبانی می کند

 

دیسپچ یکی دیگر از اپلیکیشن هایی است که با صندوق ورودی ایمیل همانند یک فهرست انجام وظایف عمل کرده و گزینه های مرتب سازی سریع را ارائه می کند تا به سرعت ایمیل های خود را آرشیو، و یا به اپلیکیشن های دیگر ارسال کنید.

 

این اپلیکیشن مدیریت سریع است اما کامل نیست. در شرایطی که دیسپچ از بیشتر سرویس های IMAP پشتیبانی می کند اما از POP پشتیبانی نمی کند. در این اپلیکیشن تنها دسترسی به صندق ورودی امکان‌پذیر است.

 

Triage (iOS)

 

اپلیکیشن‌ مدیریت ایمیل‌ها,اپلیکیشن‌,ایمیل

این اپلیکیشن مدیریت سریع است اما کامل نیست

تریاژ کمک به پردازش سریع ایمیل ها را هدف قرار داده است. با باز کردن این اپلیکیشن مدیریت صندوق ورودی ایمیل ها در قالب یک سری کارت ها با توضیحی کوتاه درباره محتوای ایمیل نمایش داده می شود. با حرکت دادن کارت به سمت بالا ایمیل آرشیو می شود و با حرکت کارت به سمت پایین ایمیل در صندوق ورودی باقی می ماند تا بعدا در کلاینت ایمیل اصلی کاربر پردازش شود. با ضربه زدن روی کارت محتوای ایمیل نمایش داده می شود. تریاژ از جی‌میل، یاهو میل، آی‌کلود و بیشتر سرویس های ایمیل IMAP پشتیبانی می کند.

 

Boxer (Android - iOS)

 

ترفند موبایل,تلفن های هوشمند,اپلیکیش موبایل

مدیریت این اپلیکیشن پیش‌تر به نام Blue Mail شناخته می شد

 

باکسر اپلیکیشن مدیریت ایمیل مبتنی بر ژست حرکتی است که امکان مرتب کردن، آرشیو یا پاسخ سریع به ایمیل ها را فراهم می کند تا به هدف صندوق ورودی فاقد ایمیل خوانده نشده دست یابید.

 

یک منو ضربه ای گزینه هایی مانند اضافه کردن ستاره، برچسب، نشان دار کردن یا ذخیره یک ایمیل در اورنُت را در اختیار کاربر قرار می دهد. یکپارچگی تقویم و مخاطبان از دیگر ویژگی های اپلیکیشن باکسر است.

 

Type Mail (Android)

 

اپلیکیشن های ایمیل,سیستم عامل اندروید,حساب کاربری جی‌میل

باکسر اپلیکیشن مدیریت ایمیل مبتنی بر ژست حرکتی است

 

مدیریت این اپلیکیشن پیش‌تر به نام Blue Mail شناخته می شد. تایپ میل اپلیکیشن ایمیل با طراحی ساده و پشتیبانی از دامنه گسترده ای از پروتکل ها و سرویس های ایمیل مانند جی‌میل، یاهو میل، آی‌کلود، اکسچنج، یاندکس و همچنین IMAP و POP3 است.

 

این اپلیکیشن از تعداد بیشماری حساب های کاربری ایمیل با قابلیت تعویض و سفارشی سازی هشدار برای هر حساب کاربری پشیبانی می کند. از جمله ویژگی های آن می توان به فیلتر کردن سریع، کنترل های سوئیپ قابل تنظیم، و پشتیبانی از اندروید وِر که همگی در بسته ای با طراحی متریال ارائه می شوند، اشاره کرد.

 

K-9 Mail (Android)

 

اپلیکیشن‌ مدیریت ایمیل‌ها,اپلیکیشن‌,ایمیل

این اپلیکیشن از تعداد بیشماری حساب های کاربری ایمیل پشتیبانی می کند

 

کی-9 میل یکی از اپلیکیشن های ایمیل محبوب منبع باز برای دستگاه های اندرویدی محسوب می شود که از IMAP، POP3 و اکسچنج 2003/2007 با WebDAV پشتیبانی می کند. برخلاف اپلیکیشن های مدیریت ایمیل با ظاهری کمینه گرا، کی-9 میل انبوهی از گزینه ها و ویژگی های قابل سفارشی سازی را در اختیار کاربر قرار می دهد. ماهیت قابل تنظیم و سفارشی سازی و پشتیبانی از انواع مختلف پروتکل ها و سرویس های ایمیل این اپلیکیشن را به گزینه ای ارزشمند مبدل می سازند.
منبع:asriran.com

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------