آشنایی با برنامه چت گروهی ChatON
برنامه های چت گروهی از دسته برنامه هایی هستند که این روزها کاربران بیش از هر چیز به سمت آن ها کشیده شده اند و به دلیل هزینه های کم و تقریبا نا چیز پیام نگاری با آن ها محبوب گوشی ها شده اند به طوری که شرکت ها شروع به خریداری این نرم افزار ها کرده اند. به عنوان مثال facebook در اقدامی عجیب برنامه WhatsApp را خریداری میکند! و سامسونگ نرم افزار چت ChatON را تولید می کند.

 

نرم افزار chat on برنامه مشهوری است که قطعا دارندگان گوشی سامسونگ آن را روی گوشی خود به طور نصب شده دیده اند و سایر اعضا و کاربران سایر گوشی ها هم می توانند آن را از اینترنت نصب کنند.

 

نرم افزار chat on, بررسی اپلیکیشن

 

این برنامه نیز با امکاناتی که دارد امکان چت گروهی برای شما فعال می کند. زمانی که این برنامه را نصب کردید و یا با تپ کردن روی آیکون نارنجی رنگ آن، باز کردید صفحه ای را مشاهده می کنید که باید از آن طریق ابتدا در کادر خالی شماره تلفن خود را وارد کنید! در این برنامه به طور اتومات کد ایران در بالا نمایش داده شده است ( برای ایرانی ها و کسانی که در خاک ایران این برنامه را با خطوط ایرانی باز می کنند ) بعد از وارد کردن شماره کد مورد نظر برایتان ارسال می شود و یا اینکه می توانید به راحتی با زدن دکمه زیر کادر ورود کد، کد مورد نظر را مستقیم در این کادر paste نمایید. حتی اگر این امکان برایتان فعال نمی شود می توانید روی call تپ کنید تا از سمت سازنده برایتان تماسی ارسال شود و کد خوانده شود.

 

بعد از پذیرفتن کد، وارد صفحه اصلی می شود. نام خود را وارد می کنید و سپس، مخاطبینتان را کپی می کند تا اگر کسی از مخاطبین از برنامه بهره می برد در لیست اعضا نمایش بدهد! حالا برنامه با پذیرش قوانین حقوق و حریم خصوصی رسما شروع به کار می کند

 

این برنامه در واقع یک شبکه پر کاربر است که تعداد کاربران آن را خدودا ۱ میلیارد نفر شمرده اند. وقتی وارد برنامه می شوید ۴ تب فعال دارید، تب اول از سمت چپ buddies دوستانتان را نمایش می دهد، تب دوم چت هایی که داشته اید را نمایش می دهد و تب سوم صفحه پست های ارسالی شما در شبکه است و تب چهارم هم موارد اضافی است که هر کدام را شرح خواهیم داد.

 

نرم افزار chat on, بررسی اپلیکیشن

 

در قسمت صفحه من، می توانید در وهله اول عکسی از خود یا عکس مورد علاقه ای آپلود کنید تا اعضا شما را با این عکس به خاطر بسپارند.

 

نرم افزار chat on, بررسی اپلیکیشن

 

در زیر آن هم می توانید اولین یادداشت خود را روی برنامه ارسال کنید. کمی پایین بیایید و در کادر مورد نظر آنچه به ذهن دارید را ارسال بنمایید.

 

پست هایی که ارسال می کنید می تواند فقط شامل متن باشد و امکان ارسال عکس یا … وجود ندارد. اما برای ارسال عکس و شکلک و … در این برنامه در قسمت چت هیچ محدودیتی وجود ندارد و می توان گفت بیش از سایر برنامه ها در chat on از تنوع بهره می برید!

منبع:gooyait.com

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------