تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

با قابلیتی مخفی در iOS از زمان تلف شده خود در هر اپلیکیشن آگاه شویدزمان تلف شده در هر اپلیکیشن, بخش باتری در تنظیمات iOS,

چقدر زمان صرف استفاده از هر اپلیکیشن می‌کنید

  

همه‌ی ما هر روز بخشی از زمان خود را صرف استفاده از تلفن همراه و اپلیکشین های کاربردی مانند واتس آپ، فیسبوک، گالری و ... می‌کنیم. شاید برای شما هم جالب باشد که بفهمید كه چقدر زمان صرف استفاده از هر اپلیکیشنی می‌کنید.

 

اگر کاربر گوشی‌ها و تبلت هایی با سیستم‌عامل iOS هستید، می‌توانید از قابلیت مخفی این سیستم‌عامل در بخش تنظیمات باتری، برای پی بردن به این مسئله استفاده کنید. در این قسمت زمان استفاده شما از هر برنامه را، در 24 ساعت گذشته نمایش می‌دهد.

 

برای دسترسی به این اطلاعات کافی است به بخش تنظیمات بروید و سپس باتری را انتخاب کنید و کمی منتظر بمانید تا لیست تمام برنامه‌ها برای شما نمایش داده شود. در این لیست میزان انرژی که هر اپلیکیشن در 24 ساعت گذشته یا 7 روز گذشته، استفاده کرده است نمایش داده می‌شود.

 

زمان تلف شده در هر اپلیکیشن, بخش باتری در تنظیمات iOS,

بخش باتری در تنظیمات iOS

 

اکنون اگر روی آیکون ساعت که کنار انتخاب‌گر 24 ساعت قبل و 7 روز قبل قرار دارد، کلیک کنید، همان لیست قبلی با جزییات بیشتری برای شما نمایش داده می‌شود. این جزییات شامل میزان زمان استفاده از برنامه‌ها در حالتی که روی صفحه‌نمایش قرار دارند و در حالتی که در پس‌زمینه در حال فعالیت هستند، می‌شود.

 

زمان تلف شده در هر اپلیکیشن, بخش باتری در تنظیمات iOS,

میزان انرژی مصرفی هر برنامه در  24 ساعت گذشته

 

زمان تلف شده در هر اپلیکیشن, بخش باتری در تنظیمات iOS,

مدت‌زمان استفاده از هر برنامه در 24 ساعت گذشته

 

این قابلیت به‌صورت دقیق شما را از میزان استفاده از هر اپلیکیشن آگاه می‌سازد؛ بنابراین می‌تواند معیار سنجش خوبی برای ایجاد تعادل بین فایده هر برنامه و میزان استفاده از آن، برای کاربر فراهم آورد.

 

منبع:faceit.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------