خاموش کردن هشدار وای‌فای بدون رمزهک وای فای, پیدا کردن رمز وای فای

شبکه وای فای بدون رمز

 

تا چند ماه پیش هنگامی که کاربران کمتر به امنیت اطلاعات خود اهمیت می‌دادند پخش صدای هشدار شناسایی یک شبکه وای‌فای بدون رمز برای کاربران دستگاه‌های اندرویدی همچون به دام افتادن یک ماهی در قلاب ماهیگیر لذتبخش بود، اما با هشدارهای ارائه شده و توصیه‌های کارشناسان مسائل امنیتی مشخص شد یکی از ساده‌ترین روش‌های سرقت اطلاعات کاربران و دسترسی به اطلاعات خصوصی و محرمانه، راه‌اندازی یک شبکه وای فای بدون رمز و اتصال کاربران به آن است. به همین علت نیز این روزها کمتر کاربری به هشدار وجود شبکه وای فای بدون رمز توجه می‌کند یا به آن متصل می‌شود و این هشدار کم‌کم به یک صدای آزاردهنده تبدیل شده است.

 

چنانچه شما نیز در مکان‌های عمومی زیادی در رفت و آمد هستید و صدای هشدار در دسترس بودن شبکه وای‌فای بدون رمز برایتان دردسرساز شده، پیشنهاد می‌کنیم از این ترفند برای غیرفعال کردن آن کمک بگیرید تا نه تنها وسوسه اتصال به این شبکه‌ها شما را در دام هکرها و سارقان اطلاعات قرار ندهد، بلکه شارژ باتری دستگاه هوشمندتان نیز بیهوده مصرف نشود و خودتان نیز آرامش و سکوت تان را از دست ندهید!

 

توجه: این ترفند صرفا برای کاربران دستگاه‌های اندرویدی قابل استفاده بوده و ممکن است با توجه به نسخه‌های مختلف اندروید که توسط سازندگان دستگاه‌های هوشمند شخصی‌سازی می‌شود، تفاوت‌های جزئی در روند انجام کار وجود داشته باشد.

 

از فهرست برنامه‌های نصب شده روی Settings فشار دهید.

 

با فشار روی گزینه Wireless یا Wi-Fi وارد تنظیمات اتصال بی‌سیم شوید.

 

روی آیکون منوی اصلی فشار داده یا در صورت وجود آیکون تنظیمات به شکل چرخ‌دنده، روی آن فشار دهید تا منوی تنظیمات پیشرفته (Advanced) برای شما نمایش داده شود.

 

کلید مقابل گزینه Network notification را به حالت خاموش تغییر وضعیت دهید.

منبع:jamejamonline.ir 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------